Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan menjek dolgozni kisgyer...

Hogyan menjek dolgozni kisgyerekek melett?

Figyelt kérdés

Még ugyan van egy évem, de aki kisgyerekek melett màr visszaemt dolgozni, szerintetek mi a legjobb megoldàs?

Kórhàzban gyerekápolóként fogok dolgozni. A legkisebbem ekkor 2 éves lesz bölcsis, középső fiam középsős a nagy meg elsős.

Fél állást vállalok, aami heti 2*12 óra. Teljes állás heti 5 nap nyolc óra reggel 6-14-ig vagy 7-15 ig, itt a férjemre hárulna a reggeli gyerekek körüli teendő stb vagy teljes állás 12 órákkal, ami kb heti 4*12 óra vegyesen nappal, éjszaka, hétköznap, hétvége is.

Nyilván majd magam is el tudom dönteni, csak érdekel, hátha írtok olyan szempontot, ami nekem nem jut eszembe most.



2020. júl. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van aki vigyáz a gyerekekre, akkor csak hétvége.

És akkor hétközben a férj vigyáz rá.

2020. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derjaderja ***** válasza:
100%

Én a helyedben félállást vállalnék. Nagyon pici még a 2 éves és nagyon fárasztó lesz a teljes állás váltott műszak.

Amúgy azt hiszem 3 éves korig nem is lehetsz éjszakás.

2020. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2szer 12 óra éjszakát vállalnék.
2020. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg a legkisebb nem lesz 3 éves addig nem dolgozhatsz "elvileg" sem éjszaka, sem 12 órában. De ha lehetne is én nem vállalnám. Amúgy én műtősnő vagyok, de nekem most lesz kettő a fiam és hamarosan szülök, szóval még nem megyek vissza. De nálam nem opció, 8 órában megyek vissza 7-3-ig. Lesz amikor nekem kell vinni reggel a srácokat. Akkor kb fél 6-kor kell felkelniük. Általában a férjem is el tudja majd vinni. Ha lehetséges először próbáld ki a 4 órás műszakot. Utána gondolom simán válthatsz..
2020. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!