Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan ès milyen gyorsan...

Hogyan ès milyen gyorsan tanult meg görkorcsolyázni a gyereked?

Figyelt kérdés

Magától?

Segítsègeddel? Hogyan segítettèl neki?

Tanfolyamon?

Mennyi idô volt? Hàny èves volt akkor?

Sok esès àràn?:)



2020. júl. 26. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyam? Ilyenről még nem is hallottam. Tesóm hat-hét éves korában, kábé egy hét alatt. Igen, sokat esett, de felállt és folytatta, amíg nem ment neki. Én tizenegy voltam, amikor az első görkorimat kaptam, én úgy emlékszem vissza, hogy felvettem, és már gurultam is benne
2020. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
A lányom művészi görkorcsolya oktatásra jár, ő tíz alkalom után megszerzett egy használható szintű görkorcsolya tudást. 4 évesen kezdett el művészi görkorcsolya oktatásra járni. Nyilván esett párszor, néha kisebbeket, néha nagyobbakat, de azért nem volt olyan sok esés az elején, de most már, hogy 2 éve jár vannak olyan forgások és ugrások, amik tényleg sok eséssel jártak, hogy elsajátítása.
2020. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

lényeg hogy normális görkorcsolyát vegyetek neki a gurul is

és védőfelszerelés! sisak, kéz, könyök és térdvédő

2020. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

melyik nem tetszett, a normális görkorcsolya vagy a védőfelszerelés?

sok szülő egyiket sem teszi meg

2020. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy egyetértek a 3-4. válaszolóval. Első voltam.

Egyébként azért lettél lepontozva, mert nem szó szerint a kérdésre válaszoltál, akkor se, ha egyébként helyes, amit írsz. És igaz. És kerékpározáshoz is kéne gyerekkorban.

2020. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem pontoztam le senkit, minden válasznak örülök, mèg akkor is ha nem kimondottan a kèrdèsre szò szerint adott vàlasz, elèg ha a témához kapcsolòdik.


Nem mûvèszi kori, csak sima egysoros hobbi kori. Termèszetesen vèdôfelszerelèssel. (Sisak, könyök, csuklò, tèrdvèdô)

5,5 èves kislànyomnak vettük, nagyon szerette volna, de kicsit nehezen ment neki elsô pròbàlkozásra, ezèrt tettem fel a kèrdèst, kívàncsi voltam, vagyok, hogy màsnàl hogy volt.

2020. júl. 27. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

ok, mert alapvetően értelmetlen a kérdés

egy nyár alatt bőven meg lehet tanulni

jól már hosszabb idő

de ez attól is függ mennyit van a lábán

amikor sokat görkoriztam, lassan 20 éve, volt hogy egész nap rajtunk volt, a hét minden napján (nyáron)

szóval ez annyira nem fontos

ellenben sokszor láttam milyen műanyag borzalmakat vesznek meg a szülők, bár utóbbi években ez is inkább pozitív irányba változott (vagy jobb korcsolyákat adnak olcsón)


ja igen, el fog esni a gyerek

ez alapvető része a görkorinak

2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

kérdező, esetleg vegyél te is magadnak

úgy sokkal érdekesebb

bár ha nincs semmi koris előzményed akkor inkább ne, mert nem tudsz rá vigyázni, segíteni amikor magad is csetlesz-botlasz

úgyhogy hülyeség, felejtsd el :)

2020. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

#6

#2 vagyok. A művészi görkorcsolya oktatást is az egysoros korcsolyával kezdik, mivel sokkal egyszerűbb megtanulni haladni, kanyarodni. Ezért írtam, hogy az alapokat tíz alkalom után elsajátította.

2020. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Valahol 10 alatt voltam, mikor görkorcsolyát kaptam (egyszorost). Először bent a házban húztam fel, majd 2 nap múlva már az utcán mentem. Senki se segített.

Amúgy könnyebb görkorcsolyázni megtanulni, mint rendesen korcsolyázni. A rendes korcsolyával kb minden télen megszenvedtem 15 éves koromig, pedig az hamarabb járt a lábamban, mint a görkorcsolya. (Éppen csak menni nem tudtam vele. :D )

Görkorcsolyával nagyon keveset estem.

Most 19 vagyok, azért ilyen frissek még ezek az emlékek.

2020. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!