Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Biciklizni vagy görkorcsolyázn...

Biciklizni vagy görkorcsolyázni tanulnak meg könnyebben a gyerekek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam jégkorizni előbb tudott, mint biciklizni. Görkorit még nem mertem neki venni, talán majd húsvétra. De szerintem biciklizni könnyebb megtanulni, mint görkorizni.
2015. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőt megtanulta pár nap alatt, igaz akkor mentünk délelőtt és délután is.
2015. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk előszőr a jégkori volt, majd görköri és aztán bicikli. De talán a jégkori ment a leggyorsabban. A görköriban volt a legügyesebb. Amikor mentünk ovodába, egy idő után már biciklivel kellett követnem, mert úgy begyorsult a görkorival. Még a repedéseket is átugrálta a járdán. De a bicikli is jólment neki.
2015. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk először futóbicó volt, utána át ült a sima bicóra és tekert nem kellett tanítani, görkörizást is pár nap alatt megtanulta!
2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lányunk: jégkorizni tanult meg először, aztán bicózni. a görkorit kipróbálni se merte még egyenlőre

fiunk: a jégen nem volt különösebben ügyes, de bicózni hamar megtanult. ő még kicsi a görkorihoz szerintem, de majd meglátjuk...

2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam 3 évesen tanult meg biciklizni. Jégkorzini is voltunk már, azt nem mondom, hogy tud, de azért halad a jégen. Görkorcsolyája még nincs, kb 3,5 éves volt, mikor a Dechatlonban felpróbáltunk egy soroskorit. Hát a spárgázás határozottan jobban ment benne, mint az állás. Elindulni meg sem próbált. :) Talán majd nyáron kap névnapjára, akkor lesz 4,5 éves.
2015. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Görkori, kb 5 évesen, suliban jégkori 6-7 évesen, most 8 éves kora előtt még nem tud biciklizni :) (pedig tanítottuk)

jégkori megy a legjobban neki.

2015. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futobiciklizni könyen megtanult ,jègkorizni most tanul.
2015. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!