Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves státuszon meglepett a...

6 éves státuszon meglepett a nemiszerv vizsgálat, másnál is volt?

Figyelt kérdés

Furcsa volt, sosem nézte senki neki, mondta is a dokinő, hogy be akar nézni a bugyiba is.


Egyébként meglepően alapos volt, lúdtalpat meg mindent vizsgált, de ez nekem nem rémlik, hogy fontos lenne, kicsit sokkolt.



#orvos #státusz #6 éves kor
2020. aug. 7. 15:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
En pl nem engedtem 6 eves lanyomnal. Semmi koze hozza
2020. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%

2 évesen csinálta ezt az orvos a lányomnak. Totál meglepett. Többet nem engedem az biztos.

A fiú az más, ott fontos lehet a letapadás miatt.

2020. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Én emlékszem alsós koromban a védőnő nézett bele a bugyimba. Sorban álltunk lányok, és egyenként le kellett tolni a bugyit. Pici voltam még, de már akkor azt éreztem, hogy ez rohadt megalázó :(
2020. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Azért nézik nincs e lányoknál összenölve a hüvelybemenet, vagy a kisajkak összetapadva, fiúknál a fityma letapadást.


Lányom 5 éves és mai napig küzdünk az összenövéssel.

A kicsi 2.5 szintén.


Van ismerősöm akinek a 2.kislány lett. Fiús anyuka révén nem nagyon foglalkozott ezzel. Aztán fél évesen a sebészeten kötöttek ki.

2020. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Aki "nem engedi", az ennyire korlátolt, vagy ennyire prüd?

Egy orvosivizsgálatról van szó, ami igencsak fontos lehet, ahogy a 4-es írta, sok mindenre fény derülhet még idöben, mielött komolyabb beavatkozás lesz szükséges!

2020. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk minden alkalommal nézték eddig.Hajlama van a lányomnak az összenövésre, annyira, hogy ha már én magam is megtanultam szétszedni amíg még épp csak összetapadt neki, hogy ne kelljen sebészhez vagy orvoshoz járni vele állandóan.Míg ösztrogént vagy mit(lehet butaságot írtam és valami más hormont mondott a doki) nem termel a szervezete, addig összenőhet neki.Szóval ez egy fontos vizsgálat, mégha egy nagyobb gyerek ezt még rossznak ,kellemetlennek érzi is.
2020. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyokosok, szerintetek az orvos élvezetből nézegetni? Vagy esetleg jót akar?? Idióták :(
2020. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igencsak baj, ha egy ilyen kis gyerek a nemiszerv vizsgálatát kellemetlenebbnek tartja, mint pl a torokvizsgálatot, a szülökkel komoly bajok vannak, ha a gyerekbe ezt nevelték bele!
2020. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is volt. Ez teljesen normális.
2020. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem januárban lesz 6 a lányom. Sosem nézték neki.
2020. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!