Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma voltunk a védőnőnél a...

Ma voltunk a védőnőnél a másfél éves vizsgálaton. Szerinte "túl nagy" a fiam. Baj ez?

Figyelt kérdés
Új védőnőnk van, régi elköltözött. Ő sosem tett megjegyzést. De ma az új úgy nézett rám, mintha én etetném a gyereket valami növést serkentő tápoldattal. Mondtam, hogy az apja 2 méter. Erre közölte, akkor is túl nagy. És mit csináljak? Tegyek téglát a fejére? Mert mikor tőle kérdeztem, csak annyit mondott: semmit... ??? 18 hónapos a gyerek 91 centi és 13,5 kiló. Tényleg baj ez?

2019. szept. 3. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk is apa magas, 2 meter, en 175 cm. Lanyunk 20 honaposan volt 96 cm, kb. 14 kilo. Most 5 eves, a legnagyobb az ovis csoportban, 125 cm kb es 22 kilo. Ma vettunk neki 32-es oszi cipot. Magas es vekony. Addig csodalkozik barki, mig apat meg nem latja. Card le, magas lesz es kesz. De a vedono ne hagyd, hogy beled tegye a feszkot.
2019. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem, sőt nem is annyita sok szerintem, a 2 éves lányom is ekkora, 13 kg volt másfél évesen is.
2019. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj inkább hogy elhiszed neki.

(tudom, tudom vegulis elvileg nem kene ennyire ostobanak lennie, de az... Szoval szard le magasról)

2019. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Keresztanyum lanya 20 honapos es epp tegnap mondta hogy 98cm magas 14 kg. Kb.olyan mint egy harom eves, de attol meg gyonyoru. Apuka 205 cm magas,keresztanyum 180. Ez a genetika.

Semmi baj a gyermekeddel,fo az egeszseg! A vedonom nekem is ilyen veszmadar de en lecarom. Megkeseredett kotekvos..Nem kell ra hallgatnod

2019. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Betti Jazi ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni engem is ezzel ba...ogat kisfiam születése ota hogy milyen nagy a gyerek. Először engem is nagyon idegesített de már nem érdekel mert csak a szája jár
2019. szept. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
A védőnők csak ijesztgetnek.
2019. szept. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el


Valóban nagyobb az átlagnál, de jól mondod, "téglàt a fejére?"

Nekem meg kisebb a lányom. 6-9 hós ruhák kellenek 14 hósan. Gondolod, hogy nem etetem? De..Mégis ekkora..;)

2019. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Ritkán lát magas gyereket, ezért rácsodálkozik.


2 méteres apuka gondolom megszokta, hogy ő is feltűnőan nagy, a gyerek is az, hozzá kell szokni.


Gyerekem 108 centi és 16 kiló, átlagos a csoportban, 5 éves. Van egy nagyobb gyerek a csoportban, vagy 15 centivel nagyobb és jó 4 kilóval több, ő biztos nem lesz évvesztes, 6 évesen mehet a suli a külső jegyek alapján biztosan.

2019. szept. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk az elejétől mondják, hogy nagy baba.Nagy kisgyerek, de én is látom ha a játszótérre elmegyünk általában magasabb és ,,jobb kiállású" mint a vele korú kislányok,kisfiúk.Soha nem problémáztak rajta.Az apja majdnem 2m én meg 156cm. Nyilván nem az én magasságom örökli.Valószínűleg a védőnő is csak rácsodálkozott.Ne szívd mellre.
2019. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyám kifejezetten bujkált a védőnő elől az öcsémmel, mert a védőnő folyton ki volt akadva, hogy nagy meg kövér a gyerek, és nem lesz ennek jó vége. Tényleg nagy volt meg kövér, viszont ma teljesen egészséges sportoló aktív 30 éves felnőtt. Ennyit erről :D
2019. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!