Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen használhatja az...

Mennyi idősen használhatja az emeletes ágyat?

Figyelt kérdés
Egy kisgyerek mennyi idősen tudja biztonságosan használni az emeletes ágy felső részét?

2020. aug. 14. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én kb. 6 éves voltam mikor leestem és kitörtem a lábam de lehet, hogy a te gyereked nem ilyen béna mint én.
2020. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
19%
Én nem adnék gyereknek(igazából senkinek)emeletes ágyat.,a férjem 56 éves és simán a normál ágyról is legurul álmában(bár jó ideje matracunk van csak).
2020. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A tesóméknál úgy van hogy a fiú 11 éves,ő alszik felül. A leányzó 6,ő meg alul. Nem volt eddig gond.
2020. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Az az adott kisgyerektől függ.

3,5 év van a két gyerekünk között, de szerintem a kisebb hamarabb lesz érett rá. És a nagy most 5 éves. 🙈

Én 7 voltam, amikortól rendszeresen fent aludtam. Soha még csak közelében se jártam, hogy leessek.

Osztálykirándulásokon is kivétel nélkül mindig emeletes ágy volt.

2020. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
6 éves koromban biztosan emeletes ágyon aludtam, de ha jól emlékszem, akkor a kiságyból rögtön az emeletes ágyra költöztem, tehát simán lehet hogy hamarabb. De amikor 6 voltam, akkor született meg tesóm, így akkor már biztosan.
2020. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A fiam most lesz 8 egy hónap múlva, de még most is van, hogy leesik az ágyról. Nagyon szeretne emeletes ágyat, de félek, hogy onnan is leforogna.
2020. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen vettünk emeletes ágyat, mert jött az iskola, és alatta fért el az íróasztal. Eddig nem volt probléma/leesés 1,5 év alatt, volt, hogy lázas volt akkor a nappaliban aludt a kanapén.
2020. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 éves kortól .
2020. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5-6 lehettem, hogy elkezdtem használni az emeletes ágy felső részét? az alsó ágy a kisebbik tesómnak kellett, akkor nőtte ki a babaágyat. a leesés részt nem értem, ha mozog a gyerek álmában (meg szerintem amúgy is) vegyetek olyan ágyat, aminek a szélén van ilyen kerítés vagy perem vagy mi. a létrát meg kb középső csoportban tanultam meg használni, pedig én ritka béna gyerek voltam...
2020. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrán lehet olyan ágyat kapni amiröl nem tud le esni a gyerek mert körbe van keritve.
2020. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!