Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Derékmagasságban lévő "emelete...

Derékmagasságban lévő "emeletes ágy" hány éves kortól használható? Kinek mikortól aludt emeletes ágyban a gyerek? Bevált?

Figyelt kérdés

4 éves a lányom, éjjel nem mászkál, legfeljebb sír ha úgy adódik, de nem indul el kifelé.

Kicsi a szoba, emiatt kellene nagyon kitalálnom valamit és ezzel jókora helyet nyernék.... csak bizonytalan vagyok. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat :)

köszönöm


2012. nov. 20. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ilyet néztem az ekkora fiamnak. szerintem már lehet, max. 1 ilyet rá még: [link]
2012. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3,5 éves a fiam és most kapott 1,70 m magas galériaágyat, aminek a fekvőfelülete 1,40 m-en van. Derékig érő ágyba én befektetném már a 4 évesemet.
2012. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam 2,5 évesen kapott lépcsős ágyat, 1,20-on fekszik.

Bár ő sem volt nagyon mocorgós, ezért már 16 hóanposan szétszereltük a kiságyát, nem volt sem rács, sem leesésgátló. (kb. 1-2-szer landolt a földön, bár matracot azért tettünk oda.) Ennél az ágynál elég alacsony körbe a védő, szóval meg lett vele beszélve, hogy fel csak aludni mehet, illetve ha már fent van, csak feküdni vagy ülni lehet. Térdelni nem felállni meg főleg nem. 3 éves (ma) eddig betartja, bár már sokkal izgágábban alszik, mint picinek. Egy 4 évesnek én már simán vennék, már létrásat is.

Ja, és egyedül nem közlekedik éjjel le az ágyról, valahogy úgy lett kialakítva, hogy éjjel, ha rájön, akkor szól, hogy apa, anya gyere, szóval a sötétben nem kómáik át magától. Sőt reggel is inkább szól, de ez már csak megszokás, persze nagyon ügyesen használja a lépcsőt, sőt már cifrázza is....

2012. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!