Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tenyleg ilyen egy lanyos...

Tenyleg ilyen egy lanyos anyuka elete egy fiusehoz kepest?

Figyelt kérdés

Lattam egy videot, ahol viccesen bemutatjak, milyen lanyos es milyen fius anyukanak lenni. A fius anyukak ki vannak keszulve, orditoznak, folyton pakolnak, nincs egy perc nyugtuk sem, a lanyos anyukak ezzel szemben kisimultak, a lanyok csendben jatszanak, rend van es nyugalom. Ebben mennyi igazsag van?


Ket fiam van, ha lenne meg egy gyerekem, es az lany lenne, akkor ennyire ereznem vajon a kontrasztot?🤔 Ti mit gondoltok errol? Baratnom kislanya eleg hatarozott, bator, harcias tipus, kupit is tud csinalni, es marha aktiv is, de meg igyis erzekelem a videoban bemutatott feelinget...


Akit erdekel, ez az a video:

[link]



2020. aug. 30. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Baromság. Anyukám tudna mesélni. A bátyám mimdig nyugis gyerek volt, én meg egy ördög.
2020. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem is lányom van..

Kitesz 5 fiút mindig így mondom..


De szerintem a lányok ilyenek.


Hozzàteszem hogy rendszerető amúgy

2 évesen elpakol maga után.


Fiam még csecsemő..

De már most nyugodtabb

2020. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lányom van és a fürdős jelenettől eltekintve olyan mint a lányos anyuka vonal. Egy ördög nem mondom de alapvetően nem csinál rendetlenséget, bármiért szólok azonnal reagál, vannak nyugis pillanatai én meg eleve olyan chill vagyok mint a lányos anya a videóban. Na anyám viszont a 3 lányával pont olyan volt mint a fiús anyuka és mi is akkora kópék voltunk mint a kissrác.
2020. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

5 éves lányom van.

viszont hatalmas benne a versenyszellem.

szóval ha kupit csinál annyit mondok-ki rak előbb rendet?-és futok oda elkezdem.

és mivel mindenáron le akar győzni,fut oda ő is és 2 perc alatt elpakol.

a végén annyit mondok-ez nem éééér!-

erre ő-de de.én győztem-

kb mindenre bevethető.

régebben kész procedúra volt lépcsőn felmenni,mert szórakozott a lépcsőházban,mindent csinált csak nem haladt.

most annyi-ki ér fel előbb?


még az evés ideje rejtély egyenlőre.

hogy miért kell fél órán-40 percen keresztül ennie 1 rántottát vagy 1 levest?

ezt még nem fejtettem meg,hogyan lehetne meggyorsítani a nélkül,hogy sürgetve érezné magát.

2020. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ugyes vagy, 14. A kerdesrol mit gondolsz?
2020. szept. 2. 07:39
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

14.vok

Végülis leírtam mit gondolok példaval.

De a lényegi különbség a 2 anyuka közt,hogy a feketéből nyugodtság és béke árad.

A szőke meg 1 idegbeteg türelmetlen kapkodó.

Ezt meg levagja a gyerek és ő is bizonytalan lesz azért rosszalkodik.


A másik a példamutatas.

Nem parancsolni kell szerintem hogy csináld ezt meg azt hanem példát mutatni pl a már irt versennyel.

Vagyis nem el kell küldeni fogat mosni.

Hanem jössz velem fogat mosni?

Szerintem nagy különbség,viszont fiúgyereknél is alkalmazható vélemenyem szerint hogy lehessen bírni vele.

2020. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szoval szerinted sem az szamit, hogy a gyerek fiu vagy lany, hanem az anyuka hozzaallasa+gyerek szemelyisege, ha jol ertem?
2020. szept. 2. 10:19
 18/18 anonim ***** válasza:

Majdnem jól érted,de mivel Én az Apuka vagyok,ezért Apuka szemmel írtam 😃

De lényegében igen.

A szülői hozzáállás a más a vidiben,meg az sem mindegy hogy hány kisgyerek van.

2020. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!