Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tenyleg ilyen egy lanyos...

Tenyleg ilyen egy lanyos anyuka elete egy fiusehoz kepest?

Figyelt kérdés

Lattam egy videot, ahol viccesen bemutatjak, milyen lanyos es milyen fius anyukanak lenni. A fius anyukak ki vannak keszulve, orditoznak, folyton pakolnak, nincs egy perc nyugtuk sem, a lanyos anyukak ezzel szemben kisimultak, a lanyok csendben jatszanak, rend van es nyugalom. Ebben mennyi igazsag van?


Ket fiam van, ha lenne meg egy gyerekem, es az lany lenne, akkor ennyire ereznem vajon a kontrasztot?🤔 Ti mit gondoltok errol? Baratnom kislanya eleg hatarozott, bator, harcias tipus, kupit is tud csinalni, es marha aktiv is, de meg igyis erzekelem a videoban bemutatott feelinget...


Akit erdekel, ez az a video:

[link]



2020. aug. 30. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem nézem meg, mert hülyeség. Van lányom és fiam is, semmi különbség közöttük.

Vagyis de: a nagyobb, aki történetesen lány, jóval nagyobb fejfájás, de nincsenek illúzióim, hogy az öccse örökre angyal marad. ;) 1,5 évesen a nővére is kezelhetőbb volt.

2020. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Láttam a videót. Bár nekem egy kislányom van, 9 hónapos. Nyugodt, halvérű, elfogadó, elégedett természet (egyelőre :D), ennek ellenére egyáltalán nem gondolnám, hogy minden kislány ilyen.
2020. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van mindkettő.

A fiam 4 éves, kupit csinál és széthagy mindent 😃 Ha szólunk neki, összepakol, de magától ott rak le mindent, ahol épp sikerül. A természetével nincs semmi baj, szóval idegbeteg nem vagyok miatta.

A lányom még csak 3 hónapos, fogalmam sincs milyen lesz, meglátjuk.

Az viszont tuti, hogy nekem a 2 bátyám együttvéve sem volt olyan rendetlen meg trehány, mint én kiskoromban 😅

2020. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van mindkettő, és a lányom a nehezebb eset :D ha rajta múlna sosem lenne csend :D
2020. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemèlyisèg kèrdèse, nem pedig fiù vagy làny. A lànyom születèsètől kezdve egy tornàdò :)
2020. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ket lanyom van es majdnem minden nap estere hangom nem marad. Annyit orditozok mar. Hisztisek, makacsak, renyhek mindenhol kupit hagynak
2020. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányom mindent szétszór, hangos (sikít, énekel, beszél egész nap).

A fiam csendben játszik az autójával, elrakja a játékait. Persze ő is szokott hangoskodni, főleg ha a nővérével játszik. De sokkal nyugisabb.

2020. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiam halál nyugodt, babaként is evett-aludt-csendben nézett ki a fejéből, a lányom olyan, mint egy rohadt hisztis és akaratos tornádó - 1 fél percig nem tud nyugton és csendben maradni, vele rémálom bárhová elmenni, míg a fiút észre sem lehet venni
2020. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jol van, megnyugodtam 🤣

1-es, amugy tok vicces a video :D

2020. aug. 30. 11:52
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy lányom van, de szerintem kitesz két fiút. Barátnőm kisfia egy angyal a lányomhoz képest.
2020. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!