Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes beszerezni egyet...

Érdemes beszerezni egyet pluszban a kedvenc játékból?

Figyelt kérdés
Most lett kedvenc állatkája a fiamnak, és azon gondolkodom, nem kellene-e beszereznem belőle még egyet a biztonság kedvéért... Nektek van tartalék kedvenc?
2020. szept. 9. 09:08
A kérdező szavazást indított:
kell
felesleges
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nehéz veszerezni, akkor jó ha van



Nálunk pont egy ikeás “tucat” a kedvenc

2020. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekunk nem volt.
2020. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi vettunk belole pluszba mert kifuto darab volt. Lego az utolso leghajlito keszleteket imadja. Igy meg mielott felment az ara bevasaroltunk mindbol
2020. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Mi anno egy ruházati boltban vásároltunk szundikendőt a kislányomnak, 999 forintért. Sajnos csak egyet vettünk, akkor még nem tudtuk, hogy ennyire imádni fogja. Sajnos most már nem kapható, interneten csak egy helyen találtam olyant, 3999 forintért. (Plusz szállítási költség) Persze rendeltem belőle, hogy legyen, ha kell.

Szóval én azt mondom, hogy megéri venni belőle. :) :)

2020. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy gondolom, hogy megéri venni kettőt, viszont felváltva legyen a gyereknél, hogy mindkét kedvenc egyformán használódjon, egyforma illatuk legyen.
2020. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Van a kedvencből, az oviba vettük, hogy legyen pont olyan alvósa mint az otthon. Sosem lett belőle annyira barát, mint az eredetiből, csak másodhegedűs maradt szegény. Érdemes megvenni amíg kapható, de nem biztos, hogy bejön.
2020. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak akkor éri meg, ha naponta cserélgeted nála, így egyformán "érnek el"

Hiába nyúz mondjuk 2 évig valamit, ha elveszik pl az új nem fogja kárpótolni, mert az nem AZ, hiába voltak eredetileg egyformák

2020. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmi értelme. Biztos hogy nem abból lesz végül kedvenc, amiből kettőt vettél. Ha pedig utólag szerzed be a dublőrt, ki fogja szúrni, hogy nem az.
2020. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

1 nem gyerek hanem a kutyám. Ikeas patkány a kedvence. Beszüntették....


Kérdező. A gyerekem kedvence a Pic-en kapott polip. Barátnőmmel horgoltattam plusz kettő ugyanolyat. Szerintem érdemes. Pl ha ottfelejtjuk valamelyik mamánál legyen másik. Mind a három használatban van, ugyanúgy kopik. Plusz így mosni is könnyű. Nincs a harc hogy nem akarja ideadni.

2020. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lányom a babakori takaróját választotta kedvencnek. Mikor már veszélyes volt, hogy mászkál vele (megbotlás miatt) 4 részre vágtam. Amikor meglátta, megszagolta a kicsit és elfogadta. Azóta is ez az Isten. Vittünk be egy negyedet az oviba is, hogy ne kelljen hurcolni. Szerencsére ahhoz nem ragaszkodik, hogy egyformán nyúzottak legyenek.

A kicsi egy baromira túlárazott MamasPapas nyusziba "szeretett bele", amiből akkor se vennék kettőt, ha vasvillával forgatnám itthon a pénzt (már nem is kapható), úgyhogy itthon választott egy plüsst, ami az oviban van vele, a nyuszi meg itthon marad.


Gyereke válogatja, hogy kell e kettő vagy meggyőzhető más megoldással.

2020. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!