Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak ajándékötletek?

5 éves kisfiúnak ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Légyszi segítsetek mivel játszanak az 5 éves kisfiúk, milyen játéknak örülnének? Mi a ‘menő’ most náluk. :D

Tudom, hogy nincs két egyforma gyerek, de valaki hátha tud segíteni és találok olyat, amivel nem lövök mellé.


Olyan kellene, ami leginkább bent játszható, tehát nem udvari, szabadtéri, illetve ami egyedül is élvezhető.

Legon kívül. Az már fent van a listán.


Ezen kívül társasjáték ötleteket is gyűjtök, ami ennek a korosztálynak jó. Dömping van a boltokban, de nem szeretnék gagyit venni.

Itt inkább tapasztalatokra lenne szükségem! :)


Bármi eszetekbe jut osszátok meg velem légyszi, minél több..annál jobb!


Ár “nem lényeg”, minden ötletet szívesen fogadok.


Nagyon köszönöm!



2020. szept. 22. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most társasból a monopoly electronic banking, illetve az activity óvodásoknak a kedvenc.

Ezen kívül kedvence a v-tech fényképezőgépje, szinte mindenhova hozza magával, decathlonból kapott egy gyerek távcsövet azt is nagyon szereti, geomag is még mindig népszerű, illetve a játékkonyha ami lehet lányos de hát imádja.

2020. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:


[link]


Rengeteg társasjáték közül lehet választani kor szerint.


Ezen kívül jöhetnek a klasszikus matchboxok, vagy nagyobb autók, építőjáték, plüss (nemre való tekintet nélkül minden gyerek szereti őket).

2020. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Pónilegelő társasjáték tök jó [link]

Meg a különbségkeresők: [link]

Meg szeretjük a Pixelhobby-t is, de azt sajnos csak egyszer lehet kirakni.

2020. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Lego, Playmobil, kisautó gyűjtemény, kisvonat, műanyag repülő, műanyag állatok, labda, társas, puzzle, - nem tudom, a mai gyerekek mivel játszanak, de az “én időmben“ ezek általában beváltak az unokatestvéreim körében.
2020. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Geomag, gyurma, mesekönyv, puzzle, plüss, kukás-, tűtoltó-, rendőrautó, munkagép, távirányítós autó amiknek az én 5 évesem mindig örül, a legón kívül, mert az a bestof :)
2020. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!