Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermekem (11éves) apja...

A gyermekem (11éves) apja itthagyott minket másvalakiért. Bécs-ben dolgozik mint kamionsofőr. Mennyí gyerektartásra számíthatok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
remélem semennyire..
2010. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fizetés 20%-a, gyerekenként, de max a férj fizetésének 50%-a.

természetesen, ha nem feketén dolgozik. és bírósági végzés van a válásról, gyermekelhelyezési per és gyermektartásdíj megállapítása

2010. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17:23-nak!A gyerek nálam van elhelyezve bíróságilag,de a gyerek apja 30 000,ft-nál többet nem akar adni.
2010. aug. 7. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

17:23 vagyok

akkor nem is tudom. ha ezt becsületesen adja, akkor én megelégednék vele. Legalább adja.

Az apám anno 2000 ft-ot fizetett pár hónapig és "elfelejtette", pedig kőműves kisiparos. Szóval jól keres, de anyukámnak azt mondta a bíró, elégedjen meg ennyivel, mert többet nem tud majd kicsikarni belőle.

Vagy vidd perre az ügyet, ha keveselled.

2010. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 10000 forintot kapok a kislányom után. Szerintem,ha csak nem keres nagyon jól az apa, a 30000 forint egy gyerekre nem kevés.

Számold úgy,hogy ha a gyerek ellátásának a felét fizeti az apa,a másik felét te,az már 60000 forint csak a gyerekre.

Ennyiből simán felneveled.

2010. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!