Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez milyen fajta kiütés lehet?...

Ez milyen fajta kiütés lehet? Kisfiamnak 3 nappal ezelőtt jelentkezett. Mire elmentünk ügyeletre elmúlt. Haza jöttünk újra. Nagyon be vagyok pánikolva. Esetleg csalán kiütés ?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Orvossal holnap tudok beszélni.


2020. okt. 4. 12:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 évig volt ilyen kiütésem. 2 hete megint előjött. Fingjuk nincs az orvosoknak mitől van, pedig mindenem meg lett tükrözve, mindenféle vizsgálat volt. A homoktövistől enyhül a tünet. Az antihisztamin, amit az orvos ajánl, attól csak álmos vagyok.
2020. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem írni, hogy az egyik tesómnak is van csalánkiütése. Neki is a homoktövis jó rá.
2020. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Még valami. Nekem mindig este felé jött ki, amikor évekig volt. Utána évekig nem volt, majd mostanában reggelente jön ki. Olvastam, hogy a gyomor-bélrendszer ekkor aktív.
2020. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mutasd meg a fotókat a dokinak!!
2020. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mutatni akartam ügyeleten , és azt mondta az orvos, hogy abból ő nem tud következtetni.
2020. okt. 4. 13:02
 16/23 A kérdező kommentje:
Ma elmentünk itthonról. Nemrég értünk haza, és egyből ki jött az arcán. Gondolom a házban van valami akkor..
2020. okt. 4. 13:06
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Légfrissítőt nem használtok? Valami szobanövény esetleg? Háziállat?

Nálunk egy időben nagyon hipózták a csapvizet, testvéremet az ütötte ki folyton.

2020. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés, fura, hogy eltűnik. Baja nem lesz tőle, de nagyon viszket. Nekem nem tűnt el soha magától, mindig kaptam rá allergiára való injekciót, aludtam tőle fél napot és eltűnt.
2020. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy idoben a sima csaoviz zuganyzaskor okozott ilyet nekem. Allat van otthon? Nekem a kutya nyala meg ha a macska ramfekudt,akkor volt meg ilyen a kezem. Borgyogyaszhoz is menj,maganba
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Csalán. Adj neki antihisztamint (fenistil csepp, lordestin)

Valamire allergiás.

2020. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!