Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csalán kiütés okára, hogy...

Csalán kiütés okára, hogy lehet rájönni?

Figyelt kérdés
Ma fürdésnél vettem észre 1éves babámon h piros foltok vannak az alkarján,lábszárán.2 halvány az arcán is van.Holnap viszem dokihoz,de utána olvastam mi lehet és csalánra tippelek. Olvastam h kb bármi lehet az oka, kaja is. Esetleg sok tejtermék. Újat nem evett mostanában de a mi ételünkből is eszik pár falatot mindig, vendégségben megkóstol ezt azt. Új kemikália nincs, tejterméket is régóta eszik, tejet tejszínt még nem adtam. Új ruhái vannak,de eddig semmilyem anyagra nem vokt érzékeny,meg gondolom akkor máshol is foltos lenne.

2019. nov. 21. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nagyon sok dologtól lehet és olyantól is, amivel eddig nem volt gond.
2019. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Egyszer jött elő a fiamnak és semmi újat nem kapott. Semmit nem csereltünk le, se öblítőt se fürdetőt se semmit. Sose derült ki mi okozta de nem jött elő azóta se. 1,5 éves volt ekkor, most 4.
2019. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a doki azért ad valami listát h mit kerüljünk? Vagy krém a kiütésre? Lehet reggelre el is múlik, de napokig is tarthat ha jól olvastam.
2019. nov. 21. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
(A lányomnak az epres nuforentől jött ki egyszer)
2019. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fenistil cseppet írt fel, ami antihisztamin.
2019. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!