Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan fogadnátok egy meleg...

Hogyan fogadnátok egy meleg párt a bölcsiben, oviban?

Figyelt kérdés

Most megy bölcsibe a kislányunk, nem Magyarországon fogadtuk örökbe, nem is hittük, hogy fogunk még Magyarország élni, de így alakult.

Azért Magyarországon még mindig nem olyan elfogadóak az emberek. Van egy YouTuber aki mesélt arról, hogy kipécézték a gyerekeket és őket az óvónők mert leszbikusok. Kicsit tartunk a fogadtatástól. Mondjuk most a vírus miatt nincs sok kirándulás,családi napok stb. De kicsit akkor is bennünk van a félsz, hogy a kislányunkat esetleg piszkálni fogják, kifogják.

Nálatok mennyire elfogadóak a szülők, óvónők akár a más nemzetiségű más beállítottságú szülőkkel,gyerekekkel?



2020. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Úgy mint egy hetero párt.
2020. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
Megnéztem apaapuékat, teljesen normális, intelligens, jóindulatú, higgadt, érzékeny, egészségesnek látszó emberek. Jót akarnak a gyereknek, kedvesek, jók a meglátásaik, van türelmük.. Nem tudom mitől hánysz, minden embernek így kellene viselkednie, mint ők teszik. Gondolom az zavar, hogy kicsit nyàvogósabb a hangjuk/beszédstílusuk, de nem tehetnek róla.
2020. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem zavar. En támogatom a melegek örökbefogadását. Nem azt nézném orokbeadasnal, hogy meleg e a pár vagy hetero, hanem az egyebeket. Szoval en ezt a tényezőt eleve ki is vennem a szempontok közül.

Férfiak vagy nők vagytok amúgy? (Csak kíváncsiság)

2020. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
68%

De aki írta, hogy ha nem csinálnának melegfelvonulást, azt hogy érted? Semmilyen szülő nem szokott meg csak kezén fogva se sétálni az ovi területén, főleg hogy általában alapból csak az egyik jár a gyerekért. (Mármint egy azon idopillanatban) azt meg nem hiszem, hogy a kérdező táblát rak a nyakába, hogy meleg vagyok, fogadj el.

Gondolom inkább az érdekli, amit valaki is irt, hogy a kislányukat esetleg nem hívnák meg szulinapra pl. En attól tartok kérdező, hogy ez viszont előfordulhat. Nagy a sötétség a fejekben néha. 😔

2020. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Nem használok tiktokot, nem is ismertem őket. Ránéztem nagyon szimpatikusak, köszi.

Valaki kérdezte, férfiak vagyunk.

2020. okt. 11. 22:20
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan elújságolják majd egymásnak a szülők a hátatok mögött, aztán ennyi.

Én iskolában dolgozom, van egy most már nyolcadikos nagylány, akinek az anyukája leszbikus, és együtt is él egy nővel. (Velük él a lány is.) Ez egy falusi iskola, mégsincs semmi. Vannak barátai a lánynak, normális, kedves csaj egyébként.

2020. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Köszi a tippet tízes, tiktokom nincs, de instan raneztem apaapura, nagyon szimpatikusak lettek, szerintem normális pasik. Negatív “reklám” is reklám végülis...:)
2020. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
29%

Mélyen sajnàlnám szegény kisfiút.

Nem ez a normális környezet neki, ahogy alkoholista szülő se, börtöntöltelék se.


Egyébként én nem értem ezt. Ha 2 pasi boldog legyenek együtt. De! Egy gyerekhez punci is kell. Aki arra nem fanyaradik az gyereket se akarjon.

2020. okt. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok álszent. Első dolgom lenne új intézményt keresni. De nemcsak melegek, hanem cigányok miatt is.
2020. okt. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
81%
Én se vagyok álszent, egyszerűn csak elfogadom őket, ennyi!
2020. okt. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!