Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan fogadnátok egy meleg...

Hogyan fogadnátok egy meleg párt a bölcsiben, oviban?

Figyelt kérdés

Most megy bölcsibe a kislányunk, nem Magyarországon fogadtuk örökbe, nem is hittük, hogy fogunk még Magyarország élni, de így alakult.

Azért Magyarországon még mindig nem olyan elfogadóak az emberek. Van egy YouTuber aki mesélt arról, hogy kipécézték a gyerekeket és őket az óvónők mert leszbikusok. Kicsit tartunk a fogadtatástól. Mondjuk most a vírus miatt nincs sok kirándulás,családi napok stb. De kicsit akkor is bennünk van a félsz, hogy a kislányunkat esetleg piszkálni fogják, kifogják.

Nálatok mennyire elfogadóak a szülők, óvónők akár a más nemzetiségű más beállítottságú szülőkkel,gyerekekkel?



2020. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%

10-es vagyok. Jó,nektek testszik a tiktokos melegpár,engem nem érdekel.


Egyfolytába csak ezt tudják pofázni :"CsAlÁd Az CsAlÁd "

Na mindegy.

2020. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
72%

Érdekelne hogy magyar állampolgárként hogy sikerült külföldön gyereket örökbefogadni es hazassagot kotni.



Amúgy engem nem érdekel hogy két apu vagy anyu van e.

2020. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

#14 én írtam a "felvonulást" . Meg is indokoltam.

"Semmit nem szólnék addig, amíg a meleg pár nem csinál "felvonulást".


"Értem ezalatt, hogy nem nyomja a képünkbe az elfogadás és "ez normális" szöveget. "

Vagyis nem prédikálnak, hanem normálisan hozzák, visszik a gyereket és az ezzel kspcsolatos témáról beszél az oviban. Az, hogy kinek milyen a szexuális hovatartozása ne legyen téma. Nem zavar, ha kézenfogva mennek és hasonlók, csak ne akarja lenyomni a torkomon ezt az egészet.

Igazából nem tudom jól megfogalmazni. Egyszerűen csak legyen az egyik szülő a sok közül.

És nem, nem mondanék semmit a gyerekemnek a másik gyerekről, majd ő eldönti szimpi neki vagy sem. Ha akar átmehet hozzá játszani, vagy a kisgyerek is jöhet hozzánk. Nem érezném emiatt kevésbé biztonságban a gyerekem.

2020. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

Én youtubeon néztem az apaaput, egyszer sem hangzott el a család az család szöveg.


Nézd meg ott, mikor nem 10 másodpercben kell átnyomniuk a lényeget.

2020. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%
Shrek
2020. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén bevallom, ha pl. cigány a nemzetisége a gyereknek, az nem kicsit zavar. Pl. német, japán nem. Ha a két pasi vagy akár két nő szeretetben, harmóniában nevel egy gyereket, akkor felőlem rendben van a dolog. Inkább legyen apu és Józsi egy család, mint pl. egy hisztis picsa anyu és alkesz apu. Minden viszonyítás kérdése.


Én katolikus nevelést kaptam, de ennek ellenére is úgy gondolom, hogy Jézus nem a gyűlöletet várja el, nem erre tanított minket. Sajnos sok magát hívőnek valló emberben nagyobb ítélkezés, gyűlölet van, mint mondjuk Hitlerben volt. Szerintem ez a nem normális dolog, nem pedig az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik. Mert a homoszexualitás nem kívánságműsor és nem egy betegség, amiből ki lehet gyógyulni. Az nem egészséges, ha a társadalom rá akar kényszeríteni, hogy az legyél a látszat kedvéért, ami nem vagy

2020. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 babyboom567 ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Szerintem meg nem fog kiderülni,ha nem hangoztatjátok, csak kb mire vége a bölcsinek.A legtöbb gyerek nem tud beszélni, vagy ha tud is neki nem érdekes hogy pistikének 2 apukája van.

2 évig járt a gyerekem bölcsibe, kb másfél év volt mire NAGYJÁBÓL tudtam ki kihez tartozik.

És nem tudom a ti bölcsitekbe hogy lesz, de nekünk csak 2 mikulásünnepség és 3 szülőiértekezlet volt semmi(ezen sem volt ott mindenki, és senki sem azt fírtatta ki kinek a kicsodáj) más összejövetel nem volt, pedig vírus sem volt még.

2020. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Itt nagyon sok közös kirándulás, családi nap, minden van.
2020. okt. 12. 21:16
 29/33 anonim ***** válasza:
22%
Még mindigberdekelne, hogy tudtál külföldön örökbe fogadni.
2020. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
29 lehet hogy a parja külföldi, nem?
2020. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!