Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Így még kerülhet hozzám?

Így még kerülhet hozzám?

Figyelt kérdés

Elváltam a férjemtől, van egy 6 éves közös gyerekünk. Én sokat dolgozok éjszaka is, mivel ápoló vagyok, a volt férjem pedig tanár. (Neki nem kell éjszakáznia, meg nem 12 órázik). Én visszaköltöztem a szüleimhez, a házat a volt férjem vette, én nem sokat költöttem a házra, csak pár bútort vettem bele, azt is korrektül kifizette a volt férjem. Tehát ha azt néztük nekem nincs semmim, csak egy autóm.

Neki nincs autója, meg jogosítványa sincs.

Viszont van tartalék pénzem, annyi elég lenne önrésznek ahhoz, hogy házat vegyek hitelre.


Ha vennék egy házat, lenne esély arra, hogy a gyerek hozzám kerüljön?



2020. okt. 18. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
csak azért mert ápolónő vagy és 12 órázol, nem fogják elvenni a gyerekedet tőled.. hgy a szüleidhez költöztél, ahol a felügyelete biztosított éjszaka is... nagyon extrém dolognak kell lennie ahhoz, hogy az anyától elvegyék a gyermeket... amit te leírtál még véletlenül sem az.. nincs mitől félned
2020. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem itt Te is pontosan tudod, hogy nem a saját ház hiánya miatt nincs nálad elhelyezve a gyermek..

Oké megveszed a házat, fizeted 1 fizetésből hitelt (ami szerintem öngyilkosság főleg a ápolói fizetésből) miközben fent tartod a házat, magadat és egy iskoláskorú gyermeket. Ha annyit éjszakázol ki vigyázna a gyerekre? Apuka? Ide oda cibálnád a gyereket a beosztásod szerint?

2020. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
De kérdező, Nálad van még a gyermeked vagy az apjánál van? A leírtak alapján nem vehetik el tőled a kislányod.
2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleiddel jól kijössz, és lehet ott gyereket nevelni, én maradnék náluk. Felügyelet meg lenne oldva, és tudsz gyűjteni is.
2020. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A gyerek az apjánál van.

Egyébként nem nem kislány :)

2020. okt. 18. 18:33
 6/8 A kérdező kommentje:
...tehát kisfiú
2020. okt. 18. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
miért az apjánál van és nem veled?
2020. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kizárt, de szerintem az apának jobbak az esélyei. Önmagában a szülő neme nem befolyásolja a gyermekelhelyezést (nyilván pici babánál igen), egyébként közel 50%-ban az apáknak ítélik. Beszélj ügyvéddel, hogy mivel tudnád növelni az esélyeid. Lehet, hogy jobb, ha a szüleidnél laksz, így hogy éjszaka is dolgozol.
2020. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!