Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hós kisfiamnak nem kevés...

17 hós kisfiamnak nem kevés még a 8 fog? Egyenlőre nem is látszik több jönni (ez szép magyarra sikerült )

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányom lassan 22 hós de két és fél hónapja jött ki az utolsó eleddig 10. foga... nem látszik hogy nagyon fogzana.

Szerintem is kevés ennyi idősen de ha megfeszülök se lesz neki több... várunk.

2010. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónapos múlt a kisfiam, neki csak 5 foga van, már hónapok óta nem bújt ki egy sem. Szerintem 17 hónaposan neki még 8 foga sem lesz, ha így folytatja.
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnak 17 hónaposa jött ki az ELSŐ foga :-)szóval szerintem nem kevés :-))))
2010. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, az igen! Én meg még azt hittem, hogy az én fiam a későn fogzó... :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem kevés. Én fiamnak azt hiszem 6 foga volt 17 hónaposan. Most 22 hónapos és 12 foga van. :)

2010. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 2 éves és 7 foga van.
2010. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 25 hós. Most jön a 7. és 8. foga. Elöl és alul van 2 db nyuszi foga és hátul fent 2 rágó. Az alsó 2 rágó most jön neki.
2010. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!