Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak koszmó ellen?...

Mit használjak koszmó ellen? Nagyon szép haja van a kisfiamnak de a feje tetején koszmós lett a fejböre és nem szeretném beolajozni mert azt nem tudom lemosni a hajárol.

Figyelt kérdés
Tudtok e ajanlani valami más megoldást amivel eltüntethetem a koszmót?
2008. dec. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
én olajat használok és gyönyörüen kijön a hajábol az olaj
2008. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is próbálkoztunk az olajjal, és sajnos nem segített :( Mi a Babe sampont használjuk (még mindig) és az segített! Elég drága mondjuk, de jó sokáig elég, jóó kiadós!
2008. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat
2008. dec. 11. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az olaj a legjobb,de én 1 héten 1szer mindig megmosom a haját Gabi babasamponnal is.

Boldog babázást kívánok!

5,5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a Babé sampont ajánlanám neked. Az én kisfiamnak is nagyon koszmós volt a feje, és az olaj nem segített, és nem is jött le utána a fejéről. Akkor ajánlották nekem ezt a sampont, ami 5-6 nap után eltüntette a koszmót. Mikor megmostam, és megtöröltem a fejét, utána puha babakefével megfésültem visszafelé a haját, és így jött le. Azóta a kisfiam 11 hónapos, hetente már csak egyszer mosom a haját azzal a samponnal, és egyáltalán nincs koszmónk. A samponból meg még van egy fél flakonnal!
2008. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is a Babé-t használom neki, nekünk is elmúlt tőle. Elég sok volt, igaz picit kellett kaparászni is, mert nehezen jött le,, de azóta nem jött vissza. 1600Ft, sokáig elég. Pici kell, jól habzik. Eleinte minden nap és ha mr szép akkor heti 1 elég ezzel.

3 hós anyuka

2008. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!