Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stokke Tripp Trapp vagy Hauck...

Stokke Tripp Trapp vagy Hauck Alpha etetőszékről mi a véleményed? Érdemes ilyet venni egy kétévesnek?

Figyelt kérdés
Mennyire kényelmesek gyereknek és felnőttnek? Az etetőszékben már nem marad meg, állandóan a mi székünkön akar ülni.
2020. okt. 22. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egy 2 évesnek egyik sem jó / személyes vélemény


Én székmagasítót vennék..

2020. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem tartod jónak egyiket sem?
2020. okt. 22. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem fog neki kelleni, mert ti nem olyanon ültök ;)

Ez erről szól. Székmagasító az én tippem is.

2020. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Így van


Az én 2 évesem is a mi székünkön ülne sokszor ..ha az öccse etetőszékben van ( most kezdtük vele a ht-t) akkor beleül, sőt, mindenáron etetőszékben akar.



Ha nem lenne a tesó, szerintem már rég a sima széken lenne..


1.

2020. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én most fogok venni a 2 éveseknek. Volt székmagasítónk, de nekünk nem vált be.
2020. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

5.


Előtte miben / hogy etetted?

2020. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

IKEA antilop volt, gondoltuk nagyfiú már, üljön olyan széken mint mi. Hát nem nyert. Nem is szerette, folyton bepotyog alá a kaja, nehéz takarítani, a lába benymonta a műbőrt a széken.

Plusz hiába húztuk meg, ahogy ficergett, folyton billegett. Úgyhogy vissza tettük neki az antilopot, csak ezzel az a baj, hogy nem tud egyedül felmászni, így mi azért fogunk venni alphat. Ha nem tetszik neki, akkor max a kis tesó használja majd.

2020. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Tripp trapp van. A másikat nem ismerem. Szereti a lányom, magától megy fel s le. Eszébe nem jut, hogy neki nem jó, mert nem olyan mint a mienk, főleg mivel ez egy normális szék. Vele nő, masszív, jól néz ki, kényelmes. Én 150 centi vagyok, sokszor járok úgy, hogy nem vagy alig ér le a lábam egy-egy székről. Kellemetlen, kényelmetlen lógó lábbal ülni, nem kényszeríteném erre a gyereket ülésmagasítóval vagy olyan székkel, ahol a lábát nincs hova tenni. Alkalmanként más mint minden étkezésnél vagy olyan tevékenységnél, amit az asztalnál fog végezni. Amúgy keress használtan. Ez egy fa szék, amin semmi se romlik el, két évesnél már az se számít hogy x évjárattól jó csak rá a baba kiegészítő, már úgysem kell neki. Úgy meg végképp megéri. Ha nem jön be, a stokke dolgokon könnyű tovább adni.
2020. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!