Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck tip. Etetöszéke van...

Hauck tip. Etetöszéke van valakinek? én félek hogy felborul a babámmal, annyit mocorog benne.

Figyelt kérdés
11 honapos, az etetöszék amugy jo, de nem merem benne hagyni mig pl kifutok egy kanálért stb. attol félek addig mocorog benne mig felborul vele. [link]
2011. jún. 5. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen van, 10 hós a lányom, ő is sokat mocorog benne, de még sosem gondoltam, hogy felborulna, nekem elég masszívnak tűnik, elég szélesre nyílik a "lába"

nem gondolom, hogy ezeket az etetőszékeket úgy gyártanák, hogy csak hipp-hopp felborulnak, ha a gyerkőc mozog benne

2011. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg soha ne hagyd benn a babádat, ha csak kifutsz valamiért, akkor sem. Minden megtörténhet. Nem valószínű, hogy felborul, de ha valamit elér belőle, akkor abban megkapaszkodhat, lendületet vehet, stb. Nekünk hauck van, de fa. Na, minap hátat fordítottam 2 mp-re mire visszanéztem, a gyerek felállt benne vigyorogva. Egy éves amúgy.
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!