Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislánynak elég a...

8 éves kislánynak elég a mikulás csomag, vagy játékot is venni kellene?

Figyelt kérdés
A párom kis unokatestvéréről lenne szó. Nem tudom manapság mi a "divat".
2020. okt. 26. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha már úgy "kellene", akkor inkább semmi. Adni szívből adunk, nem muszájból.
2020. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj. Jóban vagyok a kislánnyal, gyakran vigyázunk is rá a párommal. Nincs a családban gyerkőc, nem tudom hogy mennek manapság a dolgok.
2020. okt. 26. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy normalis mikus csomag amiben "rejtesz" ceruzat, radirt, hajcsatot, vagy barmilyen kis mutyurt amit csajos es nem nagy meretu.

Ennyi boven eleg

2020. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én mint szülő jobban örülök, ha nem csak csokik vannak a csomagban, vagy csomag helyett egy apró játék van a csizmában.

Nem vagyok bio anyuka, csak mi, három oldalról nagyszülők, keresztszülők, dédszülők, ovi, ha most minden csomagban van kb 3-4 csoki akkor is meg lehet szorozni mekkora mennyiség jön ki, adventi naptárról nem is beszéltünk, rá három hétre meg karácsony, szaloncukor.. Vagy ez csak nekem probléma?

2020. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én se szeretem a csokival teli csomagokat. Nálunk könyvet hoz, kisebb legót, szép színezőt max 1 jelképes Mikulás csokit. Eddig nem panaszkodott egyik gyerek se.

8 éves lányom van nekem is.

2020. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tetszenek az alternatívák amiket írtatok, így nem csak csoki kerül majd a zsákba :)
2020. okt. 26. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed meg a szüleit, náluk mi a módi. Van, aki a 3 kiló csokitól van ki, van aki meg nem szereti, ha a Mikulás kis karácsonnyá válik az ajándékoktól.
2020. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban örülök, ha valami kis apróság van a csomagban a temérdek édesség helyett.

Nem csinálunk karácsonyt a mikulásból, tényleg csak valami kis dolgok meg egy olyan édesség, amit szeretnek.

Például könyv, matrica, kifestő, filctollak, hajcsatok, bizsuk..stb.

Sok helyről kapnak a gyerekeim, ha mindenkitől csak egy csokit kapnak, az is rengeteg. És nem, nem vagyok édesség ellenes, de tényleg túlzás 10 tele pakolt mikuláscsomag.

2020. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Alma, narancs, mogyoró, egy jó minőségű pici csoki, meg egy pici játék. Én a sajátomnak ezt szoktam. Ugyanazért, amit leírtak, így is rengeteg csoki gyűlik össze.
2020. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ez attól is függ. Nalunk otthon soha nem volt csoki. Ilyenkor amit kaptunk azt osztottuk be. Szoval en nem örültem volna másnak. Szinezot meg ilyeneket kaptam amúgy is. Csokit meg nem. Csak húsvét karácsony, szulinapra bonbon stb.
2020. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!