Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi járhat az ilyenek fejében?

Mi járhat az ilyenek fejében?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy tegnapelőtt húztam ki a kukát, és mikor kiértem az utcára, a velünk szemben lévő utcából biciklivel kikanyarodott egy apuka, hátul meg a kisfia. A kisfiú odaszólt nekem hogy, hova mész cigány. Szószerint így ordítva. Még az apja is visszanézett.

máj. 1. 16:19
 1/6 anonim válasza:
81%
Ő maga roma volt aki kiáltotta ezt?
máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ismerősnél is van ilyen gyerek, fehérek pedig. Nem szólnak rá ha verekszik se, mondván ne legyen áldozat.
máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szomszéd kisfiú is ilyen. Nyáron ült naphosszakat a kapuban a kukán és ha elment egy gyalogos, kiordított, hogy mi van cigány?!


A szülők meg röhögtek rajta, milyen vicces.


És ők is totál fehérek, középosztálybeli család.

máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 ő nem volt az
máj. 1. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

2 napja ezen agyalsz?

Bunkó volt a gyerek, semmi több. Megmutatta, hogy be mer szólni egy vadidegennek úgy, hogy bicajjal van és egérutat tud nyerni előle.

De a normális az lett volna, ha kb. 10 perc alatt napirendre térsz felette és kész.

máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Nem agyalok ezen 2 napja, engem teljesen hidegen hagy. Csak kíváncsi voltam az emberek véleményére.

máj. 1. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!