Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudhatom hogy száraz...

Honnan tudhatom hogy száraz vagy hurutos köhögés? 2 évesnél?

Figyelt kérdés

Napok óta köhög szegény, leginkább éjjel, aludni se nagyon tud. Gondoltam veszek robitussint neki, de az

hurutos köhögésre nem adható.

Nem látom hogy felköhög e valamit, lehet egyből le is nyeli....


2020. okt. 26. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Gyermekorvos mit mond?
2020. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vittem orvoshoz, gondolom vírusra, náthára nem sok mindent tudnak adni.
2020. okt. 26. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Most utána olvastam az orvosnak... Oda sem lehet vinni a gyereket, aki köhög, lázas, náthás...
2020. okt. 26. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen màs a hangja a köhögèsnek, ha vàladèk is van a torokban. Kb. hallani a szörcsögèst, mitha fokyadèkon àt hallanàd a hangot. Nem biztos, hogy pontosan fogalmaztam, de ha egyszer hallod milyen a valadekos köhögès, onnan mar tudni fogod, hogy az addigi nem volt az.

Sima köhögessel nem ràngatnàm orvoshoz, de nem is biztos, hogy gyógyszereznèm. Nincs tùl szàraz a szobàjàban, vagy nincs bent penesz? Sima megfàzàst rosszabbà tehet mindkettő. Ha megemeled a fejèt alvàs közben pàrnàval, az is segíthet.

2020. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De konzultálnod az orvossal nem ártana, ő meg, akár telefonon keresztül is meg tudja mondani, hogy hurutos-e vagy száraz a köhögés.

Ő ismeri a kórelőzményeiteket, biztosat, inkább ő tudna mondani, mint sem, a gyakori népe.

2020. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!