Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nathas a gyermekem,de nem...

Nathas a gyermekem,de nem folyik ki az orrvaladek?

Figyelt kérdés

Hogy tudnam megszuntetni az orrdugulasat?Tengervizes orrsprayt probaltam,nasivin kids-t is.

Otletek?


2020. nov. 3. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Párásíts. De amúgy csak azt tudod csinálni, hogy sterimarral befújsz neki, leszívod és cseppentesz orrcseppel.

Én 2 óránként szoktam kb, amikor besűrűsödik neki. Napokig... Amíg ki nem tisztul. Sajnos ez egyik percről a másikra nem tűnik el semmitől.


Nálunk a libairator is megy ilyenkor (sópárologtató).

2020. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval azt akartam írni, hogy ne csak próbálgasd. Használd 2-3 óránként egész nap. Akkor hatni fog.

De az orrcseppet csak 4x lehet egy nap! Legalábbis amit nekünk felír a doki. De a sterimar mehet egész nap.

2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Wick vapprup.

Mellkasra.


Kamilla teás gozoles.

2020. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy Baby luuf kenőcs. Az is jó.
2020. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan tengervizes ami nem csepp hanem ilyen atmoso. Azzal atmosom, szívom. Salvus vizes parologtatas csodákra képes éjjelre.
2020. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0.9%os NaCl-ot lehet korlatlan mennyisegben.
2020. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sterimar a legjobb. Elég erősen jön belőle.
2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!