Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 2-3 éves gyerekének saját...

Aki 2-3 éves gyerekének saját kezű adventi naptárt készít mit fog bele rakni édesség helyett?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Pici kinderfigurát, kicsi plüsst, faragott bogarat, dörmit stb..
2020. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Anno lego duplo darabokat tettem bele, a végére összeállt a készlet.
2020. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Gyurma, apró plüss, műanyag autó, Kinder tojás (igaz abban van csoki), nyomda, kis labda, színes ceruza... ilyesmi
2020. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek. Szuper
2020. nov. 3. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Hu kettes ez szuper 🙂🙂 jövőre bevetem.
2020. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
3,5 evesnek iden Playmobil adventi naptarat veszek. Tavalyi katasztrofa volt. Nem ertette miert csak darabokbol all(duplo keszletet szedtem szet) volt kinder csoki, zsirkreta. De annyira kicsi volt, nem ertette ezt, miert csak egy kockat kapott. Azt sem, hogy miert.
2020. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

A napi meséhez köthető adventi színező, házi babakeksz, Dörmi.

S, egy 24 db-os puzzle szétosztva, ami szenteste áll össze.


Mellé meglepetésként, apának is lesz benne most meglepi, elrejtve apró kávés csokik, házi cantuccini, meg egy mini műszerész szerszámkészlet darabjai elosztva.

2020. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Lányoknak én hajcsatokat, gumikat, és matricákat is tettem bele.
2020. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk van saját kis műfenyője, ahhoz szoktunk díszeket beletenni, így szentestére kész a feldíszített karácsonyfa.

Persze 1-2x kap csokit, vitaminos nyalókát meg vmi hasonló nasit.

2020. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Van nálunk fiú és lány vegyesen, szóval hajgumi, hajcsat, körömdísz, rágó, matrica, karácsonyfadísz, dekorcsipesz, és szoktam kis logikai fejtörőket is kis levélként beletenni.
2020. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!