Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vesztek 3 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Minél többet írjatok.Ötletet keresek.Valami fejlesztő játékra gondoltam.Kirakózásban nem túl jó.Rengeteg plüss állata van.Baba is van pár.Konyha is van neki.Mániája az autó, de azért szeretném kicsit nyitottabbá tenni más irányba.

Köszi a válaszokat előre is.



2020. nov. 8. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Valami egyszerűbb társasjáték.
2020. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Mi ugyan a 3 éves unokaöcsénknek vettünk, de ezek uniszex játékok: egyszerű, 3 évesnek való társast és Little Dutch orvos szettet - nekem nagyon tetszenek ezek a "szerepjátékos" dolgok, és szerintem a gyerekek is élvezik. Pl. a boltos játékot nagyon szereti, az is jó ötlet (vannak ilyen gyerekeknek való kasszák, bevásárlókosarak).
2020. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Logikai játékokat kap a 3,5 éves lányunk. (Djeco Rapido Meteot és Goula Erdei barátok)

Ezen kívül kap egy Barbiet, 4-5 mesekönyvet, speciális filctollat és egy együtt elkészíthető babát. (ezeket a komplett családtól kapja, nem csak tőlünk)

2020. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom imád rajzolni és irigykedik h a 7 éves tesonak van saját asztala. Úgyhogy nálunk a 3,5 éves iroasztalt kap, mindenféle rajzeszkozzel:)
2020. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!