Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokkal foglaljátok...

Milyen játékokkal foglaljátok le az 1 éves kisgyereketeket? Miket csináltok egesz nap?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva lesz egy éves.

Szeret pakolni, fiókokból ki-be így átrendeztem a holmikat, alulra kerültek a veszelytelen műanyagok és a ruhafélék, felülre a veszélyes/törékeny. Szinte az egész napját kiteszi a pakolás, felfedezés.

Szeret a cicánkkal játszani, tanítom, hogyan kell vele viselkedni.

Szereti a húzogatós, tologatós játékokat, a neki való könyveket, bábokat.

Mondókázunk, tapsolunk, énekelek neki, mutogatva megnevezem a dolgokat, amik körülveszik.

Szeret sétálni, a levegőn is sokat vagyunk. Megmarad a babakocsiban. Kommentálom, mi mindent látunk, hova megyünk. Apukájával labdázni szeret, hintázni, a levegőben lóbáltatni magát :)

Így ennyi.

2020. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már jár, igy az udvaron kezét fogva nézzük a cicákat, kutyákat, integetunk ismerősöknek, diokat keresunk stb, ha kint van dolgom , babakocsiból néz.


Bent bujocskazni szeret, kopogosat jatszani, elbujunk az ajtó mögött vagy ő és akkor kopogunk, viccesen beszelunk. A elsőhöz hasonlóan a pakolas, felfedezés teszi ki napja nagy részét, általában önállóan, vizsgálja amiket megkaparint, utogeti stb. Velem plussokel jatszik, autokat tologatjuk, hangutanozva, labdazunk, dob és gurit, rugassal probalkozik. Kalapacsol mindent, a karika rakosgatos jatek nagy kedvence, mindig sikerul neki szepen sorban. Tancolunk vele, csikizzuk, maszok utana hogy elkapom stb. Levegoben "dobáljuk" Cicat bent koveti, simogatja. Képről amit felismer azt utanozza. Ilyesmik.

2020. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég sok minden amit írtok, csodálattal olvasom. Az én 14 hósom a napja nagy részében jön-megy egyedül a szobája és a nappali között, egyedül játszik.

Keveset foglalkozom vele? 🤔

Ti akkor is leültök a gyerekhez játszani, ha láthatóan jól elvan egyedül?

Én mindenhol azt olvastam, hogy akkor hagyni kell.

2020. nov. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vannak ilyen babák is, akik egyedül jobban elvannak, ettől nem te vagy nemtörődöm.

Én nem bántom, ha épp egyedül van, ha akar "műsorozni", akkor jön és cibálja a ruhámat :D

#1 voltam.

2020. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!