Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog egy 2 éves kisfiútól hogy állandóan köpköd?

Figyelt kérdés
Bárhol legyen bárkit leköp eléd áll és szembeköp.Ja és tetejébe még verekszik is.Az én kisfiam úgy fél tőle hogy a hátam mögé bújik és összepisilja magát ráadásul az unokatesójáról van szó.
2010. aug. 12. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem normális, ha velem csinálna ilyet, akkor kapna egy nagyot a szájára - utána mehet panaszkodni, ahová akar.

A gyerekedet meg ne vidd a közelében - de azért az sem normális, hogy ennyitöl retteg meg összepisilja magát, ez mögött más van, nem csak a leköpködés.

2010. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Állandóan üti veri ahol éri a gyerekemet.Most fordult elő először hogy bepisilt.Az a bosszantó hogy az anyát nem érdekli.
2010. aug. 12. 07:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ès te miért hagyod???

Beszélj a gyerek anyával,ha legközelebb ö nem lép,te majd igen!!!!

Èn nem hagynám a fiamat,hogy leköpködjék!!!!Akár családtag akár nem!!!!

2010. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
MEgfogod a gyereket és arrébb rakod, nehogy már csak nézd, hogy bántja a gyerekedet! Ha a szülöje nem szól rá, akkor tedd meg te! Ha a szülö megsértödik, akkor még jobb, mert utána elkerül benneteket.
2010. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az a baj hogy ő a férjem testvére és nem szeretnék családi botrányt.De lassan betelik a pohár.
2010. aug. 12. 07:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig minél elöbb csinálj valamit, me foglalkozz a botránnyal - inkább botrány, mint egy idegbeteg, lelki sérült gyerek. Ha most leállitód öket, akkor elöször meg lesznek sértödve, de utána megbékülnek. A férjed mit szól ehhez? Neki (is) kellene valamit tennie, szólni a testvérének, hogy ez igy nincs rendben.

Nehogy már másra való tekintettel a saját gyereketeket hagyjátok tönkremenni!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A férjemnek sem tetszik a dolog .Azt mondta még egyszer köpje le utánna szájon vágja.Szerintem nem normális a gyerek.Nagyon agresszív.Mikor üt valakit még nevet is hozzá.Élvezi ha bánthat valakit
2010. aug. 12. 07:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Valószinűleg a verekedős köpködős kisgyereknek vannak lelki problémái.És nem figyelnek oda rá ezért így hívja fel magára a figyelmet.Ha a férjed is így gondolkozik beszéljen a testvérével ne már neked kelljen.

Remélem hamarosan megoldódik a probléma.

Ha igen írd meg mit sikerült elérni.

üdv 10hós fiúcska anyukája

2010. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, minden alkalommal szóvá tenném a nekem nem tetsző, helytelen viselkedést! Ti vagytok a felnőttek!Ha neked kellemetlen szólni, szóljon a férjed!
2010. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha köpköd és csapkod, mikor ott vagytok, azonnal lépj elé, gugolj le hozzá és mond neki, hogy sajnos eddig hagytad, hogy köpködjön és üssön, de innentől szólni fogsz és büntetést kap. Azonnal fejezze be a köpködést, nem tűröd! Szerintem azért röhög ilyenkor, mert ezt valaki párszor viccesnek találta és vihogott rajta. Ez rögzült nála, meg az, hogy ilyenkor mindenki őt figyeli, ha köp meg csap. El kell èrni, hogy ne a gonoszkodással hivja fel magára a figyelmet. Sokkal többet kell minden jó dologért dicsérni, mint eddig. Ha megint köp, azonnal vidd ki abból a szobából, szidd le és mond hogy köpködős gyerekkel nem játszunk. Hagyd ott. Mindig ugyanezt tedd, mert ha egyszer hagyod egyszer meg szólsz, nem ér semmit. Sógornődre meg csak mosolyogj és mond, hogy szereted az unokaöcséd, ezért akarod, hogy befejezze ezt a viselkedést és segiteni akarsz.
2010. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!