Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a távirányítós autó nagyon...

Ez a távirányítós autó nagyon gagyi? Hotwheels

Figyelt kérdés

[link]


[link]


5 évesnek.



2020. dec. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Nézd, nekem ugyan lányom van, ráadásul már 11 éves, de mikor neki vettünk babákat, konyhaszettet stb, azért karácsonyra és szülinapjára azért komolyabb dolgokat vettünk. Szülinapja karácsony után (szilveszterkor van) tehát "kánaán" volt pici korában játékfronton.

Nem mindegy, hogy saját gyerekednek szánod, vagy csak rokongyermeknek. Utóbbi esetben megteszi, de ha saját részre lesz, akkor azért komolyabbat néznék. Gagyinak nyilván nem gagyi, de vannak ettől szuperebbek, amik persze drágábbak, de ugye jobbak is.

2020. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál.

Nekem nincs gyerekem, ezért nem is vagyok otthon ezekben a dolgokban.

Nem rokonom a kisfiú, de mostanában elég sokszor együtt vagyunk, átjönnek hozzám.

Imádja az autókat és mindig versenyzőset akar játszani, de csak ilyen sima kisautókkal. Ezért gondoltam, hogy lehet ez jó lenne. Nem 4-5 cm, nem kell a földön térden csúszni vele, talán még izgi is lehet.

2020. dec. 12. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont tökéletesen megfelel, sőt.

Jó játékot! :)

2020. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2020. dec. 12. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!