Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 hónapos kisfiunk való...

28 hónapos kisfiunk való szerintetek távirányitós autó?

Figyelt kérdés
Nővérem újságolta,hogy kisfiamnak Matuka távirányitós autót vett karácsonyra.Fog tudni szerintetek játszani vele?
2011. okt. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A fiam 2 évesen kapott egy egyszerűbb távirányítós autót, és nagyon szerette. Nem mondom, én magamtól biztos nem vettem volna még neki, de így, hogy kapta, nem olyan vészes, mert végülis eljátszik vele. Ha meg úgy veszed észre, hogy még nem neki való, akkor majd elrakod későbbre. :)
2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 évesen kapott egy kisebb távirányítós helikoptert a lelkes nagypapától – hát, nem sokáig húzta. :)

De egy távirányítós autó más, ha rákattan, élvezni fogja, és az jobban bírja a strapát.

2011. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereti a kisautókat, akkor már értékelni fogja az ajándékot, főleg akkor, ha ismeri a mesét is. A 19 hónapos kisfiam egy nagyobb gyereknél látott először távirányítós autót. Egy órán keresztül képtelen voltam hazahozni a játszótérről, mert annyira nézte, beszélt hozzá (az autóhoz) a maga nyelvén és mutogatta neki a játékait. :) Másnap kapott egyet. Egy hétig azzal is aludt el, most már engedi, hogy kirakjam a polcra, de csak úgy, ha láthatja az ágyból. Az autó természetesen mindenhová jön velünk, mert nélküle a szobából sem lehet kimenni. Nagyjából fél óra kellett, hogy rájöjjön a távirányító lényegére, azóta mindenki csoszogva közlekedik a szobájában és a folyosón, mert bármikor a lábunk alatt teremhet az autó (még nem tökéletes az irányítás, de napi 2-3 órát "gyakorolja"). Én sem gondoltam volna, hogy ennyi idősen már tud vele mit kezdeni, mert az egyik ismerős kisfiú (1 évvel idősebb) csak megnézte az autót és nem is érdeklődött iránta. Később a szülei mesélték, hogy ő a kutyákért rajong, az autók soha nem kötötték le.
2011. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!