Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kis csajnak mit lehet...

4 éves kis csajnak mit lehet venni szülinapjára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hannah Montana ruhákat.
2010. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bucibabuci ***** válasza:

ruhák:hercegnős, sellős töménytelen mennyiségben,sellő barbi,póni, sminkkészlet................

Lányom is 4 éves ő még imádja a puzzle-t, 80-100 db-ost, mert a többit bekötött szemmel is kirakja, ja és abból is ha lehet hercegnős, micimackós, mnden féle mesefigurás...

2010. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sminkkészlet?

4 évesen?-.-

2010. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Trambulin?
2010. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 éveseim Hannah M.-ról azt sem tudják kicsoda:)))

Nálunk sláger a kicsi póni minden mennyiségben,táskák,könyvek...vehetsz hercegnős társast,hajbigyókákat,menő figurás esernyőt,ha van bicaja,mindenféle díszt rá,csengőt,kulacsot,lámpát,szalagokat.Legót,matricás könyvet,puzzlet.

2010. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hannah Montana??? 4 évesnek?

Hát mi nagyon el vagyunk maradva! Szerencsére az én 4 évesemnek halvány gőze sincs róla ki vagy mi az!


A póniláz sajnos őt is utólérte, és van Barbieja is, de szinte sose játszik vele.


Én személy szerint nem vagyok híve ezeknek az "üres" divatjátékoknak, és próbálom is terelni, hogy ne a habos-puccos-cukormázas-ragacsos-giccses trendi világban keresse az élvezetet.


Nálunk az abszolút favorit most a playmobil, és ennek nagyon örülök. Volt régről egy nagy fa babaháza, és ehhez gyűjtögeti most a playmobil kiegészítőket. Már van pár berendezés (konyha, gyerekszoba, fürdőszoba), nagyon szeret vele játszani, családi történeteket kitalálni, vagy saját élményeket újrajátszani. Fél napokat elbíbelődik vele. A figurák, berendezések szépek, ízlésesek, strapabírók, és mivel sok kis apró elem is van hozzájuk kiválóan fejlesztik a kézügyességet is, nem csak szerepjátszásra jók.


A másik nagy kedvenc a legó. Most váltottunk a Duplóról klasszikus legóra. Konkrétan a 4. születésnapjára házépítős legót kapott.


Aztán babát is lehet szerintem minden mennyiségben. Eddig főleg kopasz, puha testű csecsemőbabáink voltak, de mióta ovis, azóta a fésülhetős babák érdeklik, velük már lehet ovisat játszani. Még ezek is puhatestőek főleg.


De vehetsz kézműves cuccokat, gyurmát, krétát, festéket, ollót, ragasztót, érdekes színes papírokat, ezek állandóan fogyó eszközök.


Esetleg meséskönyvet.

2010. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!