Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Könnyen elengedtétek a bölcsöd...

Könnyen elengedtétek a bölcsödei, óvodai, iskolai ismerős családokat (akikkel össze jártatok a gyerekek miatt) azután, hogy a gyerekek elmentek bölcsiből óviba,oviból suliba,suliból másik suliba vagy költözés vagy más miatt intézményt váltottak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem mert eleve nem kezdeményeztem soha összejárást senkivel és ragaszkodó típus sem vagyok.
2021. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem kezdeményeztél? A gyerkőc nem vágyott rá? Köszi!
2021. jan. 2. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem jartam össze senkivel. A gyerek barátainak szüleihez semmi közöm. Gyereknek meg lettek új barátai.
2021. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem volt szoros kapcsolat velük, az általános iskolai legjobb barátnő szüleivel továbbra is jó a kapcsolat és összejarunk, de a többieket is tudom nyomon követni a facebookon.
2021. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy bölcsis társával (szülein keresztül) tartjuk a kapcsolatot, mert láttuk, hogy igénylik egymás társaságát. Összejárás csak azóta van, mióta nem bölcsisek már. Óviban igaz van új kispajtása, de velük sem járunk össze.
2021. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Azokkal akik igazi barátai voltak sz oviban tartjuk a kapcsolatot. Szerencsére szülők is jóban vagyunk. Felsősök már.
2021. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4.es a lányom, egy ovis barátság maradt meg, ott az anyukával mi is jóba lettünk.
2021. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom ovis barátnőjével próbáltuk tartani a kapcsolatot, áthívtuk párszor magunkhoz, de ők ezt sosem viszonozták, és más iskolába mentek, szóval lassan már a lányom sem igényelte, és elmaradt a kapcsolat.
2021. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 évesek a gyerekek és továbbra is összejárunk azokkal, akikkel összebarátkoztunk az oviban.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!