Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kisfiúnak érdemes...

Marta53 kérdése:

Hány éves kisfiúnak érdemes karórát venni ajándékba? Örül egy gyerek egy órának, vagy inkább játékot vegyek ajándékba? 6 évesnek szánnám.

Figyelt kérdés

#ajándék #karóra #6 éves fiú
2021. jan. 4. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Gyereke válogatja, de az átlag gyerek inkább a játéknak örül.
2021. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Iskolásnak. De mostanában az okosóra a divat, vagy esetleg a fitnesz karkötő (pl: mi band).
2021. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
6 évesnek már tudnod kellene, hogy örülne-e neki. Én örültem volna.
2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A fiam például nagyon szereti a Legot és az “időt” is, figyeli az órát, kérdezi hány óra van stb. 4 éves ugyan, de én ilyen Legosat simán vennék neki, mert érdekli.

Hogy a szóban forgó 6 éves örülne-e neki, azt nem tudhatjuk. Én annak idején 6 éves korom körül kaptam meg az első gyerek karórámat, én szerettem, de csak dísz volt, nem néztem rajta az időt. Amikor egy gyerek már önállóan megy haza (gyalog vagy busszal) és kell az óra, ahhoz meg már elég nagy, hogy ott lesz a telefonja vagy az órája, amit az ízlésének megfelelően választ ki.

2021. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Elsőnek egy IWC-t javasolnék,a komolyabbakat majd csak utána
2021. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
A fiam 8,5 éves, most kapott egy Casio karórát karácsonyra. Nagyon boldog vele.
2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Még egy egyszerű számlapos óra is jó ötlet szerintem, mármint sokkal jobb ötlet, mint a szokványos játékok, de lehet kapni olyan órákat, amik nagyon látványosak, van rajtuk több számlap, fluoreszkáló mutató, mér ezt-azt - vízálló, ütésálló, az ilyen sokfunkciós, látványos órák kifejezetten érdekesek tudnak lenni. Digitális kijelzős óráknál is vannak (még mindig nem az okosóra kategória), amik mérnek többféle dolgot, menőn néznek ki (gyerekízléssel).
2021. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!