Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen építőjátékot érdemes...

Milyen építőjátékot érdemes venni 6 éves kisfiúnak a legón kívül?

Figyelt kérdés
Segítenétek abban, hogy 6 év körüli kisfiatok a legón kívül milyen építőjátékot szeret? Gondoltam pl. golyópályára,de nem tudom, mennyire köti le az ilyen idős gyerekeket. Van benne fantázia? Kisfiam nagyon szereti az építőjátékokat, sok legója van, de mostanában inkább nem az "előírás" szerint építi a legót, hanem saját fantáziája szerint. Nekem tetszik a golyópálya is, csak nem tudom, hányféleképpen lehet pályát építeni belőle, van-e sok variációs lehetőség benne? De bármilyen más játékra nyitott vagyok. Köszönöm előre is mindenkinek!
2015. okt. 24. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minecraft
2015. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Golyópályát nagyon szerették ekkora korukban a gyerekeim. Többféleképpen lehet összerakni, igen.

Legobol vegyél ömlesztettet vagy sok alap kockát. Szerintem az a legjobb, ha a fantáziája szerint építi össze.

Sima fakockája van? Mondjuk 6 évesen már nem ruháznék be rá, de esetleg a családban, barátoknál lehet elfekvőben. Ott megint a fantáziáé a fő szerep!

2015. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, fakocka is van, lehet, hogy maradok a golyópályánál. Hiába nem vettem ömlesztettet eddig, tulajdonképpen a sok dobozt simán összeömleszti magának ...:) Bár az is igaz, hogy az alapkocka kevesebb ezekben a készletekben...


A minecraft nem csak videójátékban létezik amúgy? (bocsi, ha tudatlan vagyok! :)

2015. okt. 24. 18:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Galt golyópálya, ez sokféleképp összerakható, masszív műanyag. Nálunk nagy sláger volt.
2015. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak ez a tipusu epito is nagyon bejon.😊

[link]

2015. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a gyerekeknek (3 és 5 évesek), rendkívül sokféleképpen variálható. Akár a dobozon szereplő formákat építik, akár saját maguk találnak ki alakzatokat. Geometriához, térlátáshoz szuper segítség lesz.


[link]

2015. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán a képeken nem látszik jól, de a fekete alaplap kétféleképpen használható, mivel megfordítható.
2015. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2015. okt. 25. 00:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Geomag mágneses építő is jó, csak baromi drága :(

Pedig nagy készletet érdemes belőle venni, mert akkor lehet jobban kihasználni. Mi egy közepeset vettünk, az kevés sokszor.

A Jáva tényleg nagyon jó, szeretik a gyerekeim!

2015. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen a Geomag-gal az a baj, hogy nagyon drága, van nekünk is egy közepes csomag, viszont ahhoz, hogy tudjon belőle rendesen építeni, kellene még vagy 5 ekkora csomag, és úgy már nagyon drága tényleg...:(
2015. okt. 25. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!