Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ránk nyitott szex közben a...

Ránk nyitott szex közben a lányom mit mondjak neki? Veletek volt már ilyen? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

3 éves felkelt és át jött a szobánkba.. Nem tudtam hogy fel fog kelni már fél 1 körül volt éjszaka.

Én nagyon megijedtem nem tudtam megszolalni sem.


2021. jan. 10. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
De miért ijedtél meg?? Akkor kérdezett valamit?
2021. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem mondanék. 3 évesem azt nem tudta felidézni hogy aznap reggel mit játszottunk, nem hogy éjjel mit látott... Valószínű nem sokat fogott fel belőle ha látott is valamit. Hacsak nem lámpa fénynél premier plán látta a dolgot. Úgyis hallani fogjátok tőle ha visszatér a gondolat a fejében, beszélni fog róla vagy más lesz a viselkedése reggel. De kizártnak tartom.
2021. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem tudtál megszólalni? Saját lányod, elvileg felnőtt ember vagy. Eléggé gyenge vagy mentálisa, ha ettől megijedtél, hogy a lányod rád nyitott és felnőtt létedre nem tudtad lekezelni a szituációt. Ha most egy betörő ment volna be a házba, vagy valaki betörte volna az ablakot, vagy az ajtó kilincset mozgatta volna, akkor mi történt volna veled? Emiatt a 3 éves lányodat is megijesztetted meg bűntudatot okoztál neki, mert képtelen voltál megszólalni. Hihetetlen felnőtt emberek milyen gyengék mentális szinten, főleg ha szexről van szó és lebuknak a gyerekük előtt vagy más előtt. El kellett volna magyarázni neki, hogy most anya és apa nagyon szeretik egymást és játszanak magukkal. Simogatják egymást, mert ez egy jó érzés és amikor neked is lesz fiúd és idősebb leszel te is ezt fogod csinálni és semmi baj nincs kincsem. Menjél vissza lefeküdni, vagy szeretnéd, hogy előtte anyu mondjon neked egy esti mesét és helikopterest játszunk? Igen ezt szeretnéd, kincsem na gyere. Ekkora felkapod a gyereket és helikopteresen megpörgetted majd beviszed a szobájába és olvasol neki mesét, majd megpuszilod és betakarod és hagyod aludni. Így kellett volna lereagálni, lazán, és nyitottan nem úgy ahogy te.
2021. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
#3 te az anyák mintapeldaja lehetsz...
2021. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 3 évesnek annyit mondtam volna, hogy azt látta, hogy anya és apa összebújtak, mert szeretik egymást. Teljesen normális dolog.


Nem reagálnám túl, de biztosítanám arról, hogy egy átlagos, természetes dolog ez.

2021. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
A világon semmit nem mondanék neki amíg nem kérdez. Akkor még kb azt, amit az utolsó válaszolt.
2021. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
3éves nem érti. Az én lányom is felkelt rá. Átjött, halkan beosont és direkt csendben maradt. KB 2percig simán nézte ahogy szexelünk mert nem tudta mi az. Utána vettük észre hogy ottvan. Már eltelt 1 év. Sose kérdezett semmit
2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%
Anyák mintagyöngyje vagy, gratula. Semmit ne mondj, nem fog tudni semmit, mert semmit nem fogott fel belőle. Máskor vagy zárjátok be az ajtót ha nem bírtok magatokkal, vagy akkor ereszd be a medvét a málnásba, ha nagyszülőknél, barátoknál van.
2021. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!