Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél meddig tartott a válogat...

Kinél meddig tartott a válogatós korszak? Mire számitasak? 2.5 évesem kb más fél hónapja kezdte.

Figyelt kérdés
Sokszor a sírni tudnék már hogy semmi nem kell. Pedig eddig szerette.
2021. jan. 13. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt nem értem de tényleg. Az enyém is tud fényevo lenni de nem hat meg. Minden nap le van rakva ele 5szor normalis étel. Nem olyan amiről tudom h gyuloli. Eszi nem eszi nekem mindegy. Nincs más. Ha ehes lesz meg fogja enni. Ha nincs vmi egészségügyi problema a hatterben én elengednem. Gyerek kaja mellett ehen nem halt.
2021. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kb 2 éves korától kezdett válogatni. Nagyjából fél év volt olyan, hogy amit szeretett, abból is csak csipegetett. 2,5 éves kora óta azt csinálja, hogy amit szeret, abból brutális adagokat megeszik, ami nem kell neki, azt pedig meg se kóstolja. Nem fogyott akkor sem egyébként, amikor “semmit nem evett”.


A kicsi most kezd válogatni, ő viszont (még?) nem fényevő, csak valamit nem eszik meg, valamit igen.

2021. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Másfél évesen kezdte, most 3 és fél és egyre rosszabb, vannak azért jobb időszakok, főtt ételt, gyümölcsöt, zöldséget és húst nem eszik. Kedvenc a pirítós kenyér vajjal, semmilyen feltéttel nem eszi meg. Az, hogy valami kedvenc, semmit nem jelent, banánt, almát szívesen ette, most már egyáltalán nem. Rántott hús egyszer megtetszett neki, megevett fél szeletet, csináltunk újra, már csak a panír kellett, most már az sem.
2021. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát az én fiam amit meg eszik abból eszik. De van amit meg sem tudok vele kóstoltani. És elég nehéz minden nap olyat főzni hogy neki is meg feleljen.
2021. jan. 13. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát én már régen nem főzök neki, mindig kaphat a miénkböl sosem kell neki, marad az üres tészta, üres rizs, vagy a pirítós, esetleg ha van desszert azt megeszi. Nincs is olyan főétel, amit megenne, így nem kell külön főzni.
2021. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kínálj fel neki kettő lehetőséget. Ha egyik sem kell, akkor eszik üres kenyeret, tésztát. Nem fog meghalni, nyugi, az öcsém volt, hogy a tejfölös-sajtos tésztán és parizeres kenyéren kívül semmit nem evett vagy kétéven át. :D

Ez van, most meg mindent is megeszik.

2021. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam úgy 2,5 éves korától 4 éves koráig de nem volt vészes.


Kislányom viszont mindenevő volt majdnem 3 éves koráig, azóta hihetetlen szinten válogatós lett, alig eszik meg valamit. 3,5 éves jelenleg, eddig nem javult a helyzet.

2021. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is adok neki azt amit meg eszik. Csak azért aggodom/aggódtam hogy ez igy nagyon nem jó hogy csak pár dolgot eszik meg a főetelek közül.
2021. jan. 13. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Fiam 13 hónaposan kezdte, most 8 éves és még mindig válogatos, egyszer majd kinövi. Én 14 éves koromig voltam, míg nem kerültem kollégiumba. Ott rá voltam kényszerülve, hogy mindent megegyek ha nem akarok éhes maradni, mert nem haza megyek suli után, ahol anyuci a kedvencemmel vár. Azóta csak a májat nem eszem meg.
2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!