Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járó babának (még nem teljesen...

Járó babának (még nem teljesen stabil), totyogónak (14 hónapos), milyen cipőt válasszak ebben a nagyon hidegben?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha nem esne kelne benne,mert a bakancsában nem hajlandó menni. Meg ugye az is fontos,hogy meleg legyen. Ha tud valaki linkelni is azért külön köszönet.
2021. jan. 13. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges újat venned, ha van bakancsa és azt sem használja. Hamarosan tavasz lesz, akkor majd vehetsz sportcipőt. 😊
2021. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minap kiírtam egy másik kérdést ezzel kapcsolatban,amiben kifejtettem hogy viselkedik kint ha le akarom rakni. Mindenki azt írta,hogy tuti a bakancs lesz a ludas,és hogy rosszul tettem,hogy azt vettem mert ilyen picinek az nem jó viselet. Lehet kényelmetlen neki vagy nem tudom. Mindenesetre még egy cipőt hajlandó vagyok neki venni,ha abba sem jön akkor ücsörögjön a babakocsiba ha az neki jobb. Már kiborított ma is,hogy cipelteti magát.🙈😁
2021. jan. 13. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 14 hónapos volt januárban, és bár odahaza tök stabilan futkosott, ha kint az utcán letettem, odacövekelt a járdához. Hagytam a francba, tavasszal nekiindult. :) A többiekkel nem volt ilyen gondom, mert nem friss totyogósak voltak télen.
2021. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Olyat vegyél neki, aminek hajlékony annyira a talpa, hogy "félbe" tudod hajtani. Egyébként meg ez ilyen, amíg nem szokja meg a cipőt meg szeretne inkább négykézláb menni... mi is úgy mentünk télen, hogy anorák, kesztyű, és a remény hal meg utoljára :)
2021. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg ne tedd le kint, míg tél van. Üljön egy sportbabakocsiba. Majd kap tavaszra egy könnyű kis félcipőt, és szaladhat.


Amúgy hivatalosan 1 hónap STABIL járás után kaphat a gyerek cipőt!!!


Addig csak zoknicipő lehetne rajta. Vagy semmi.

2021. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezért voltam én szerencsés, hogy az első járkálós hónapban is már jó idő volt. Elég volt egy zoknicipő.


Muszáj éreznie a talpával a talajt az elején, úgy alakul ki az egyensúlya, és a lábfejnek is az az ideális.


Instabil gyerekre én nem adnék bakancsot. Babakocsiba tenném, és járkálna kinn tavasszal.

2021. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itthon szamos szandálban van vagy vastag zokniban. Szóval azért nem teljesen idegen neki,hogy van valami a lábán. De a bakanccsal kivertem nála a biztosítékot,plusz beöltöztettem,nyilvan alig bírt mozogni. Nem is tudom,hogy gondoltam. Igen,igazatok van,elnapolom ezt a dolgot. Még nem érett meg akkor erre a dologra,természetesen nem erőltetem. Csak csodálkoztam hogy miért sír hogy vegyem fel,de most már tiszta a kép.🙈

Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 13. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Bent sem kellene semmi rá. Írtam, 1 hónap stabil járás után szabad bármit is ráadni!


A védőnő nem mondta?

2021. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta,sőt ő javasolta hog- adjak már rá cipőt hogy megszokja,tanuljon abba is járni.
2021. jan. 14. 10:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen látszik, hogy semmilyen elv nem egységes :)
2021. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!