Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható webshop ami piercin...

Megbízható webshop ami piercingeket árul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy flat piercinget szeretnék csináltatni, de úgy gondoltam, hogy most valami különlegesebb ékszert szeretnék, pl olyan talpas piercinget amin kígyó, villám vagy más minta van, de nagyon fontos hogy orvosi fém legyen, ne rossz minőségű ékszer. Tudtok erre megbízható webshopokat? A crazy factory t néztem, főleg az érdekelne, de jöhet más is, előre is köszönöm!

2020. júl. 7. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Bodymod-ról szoktam piercinget rendelni. Szerintem már vagy 10 dolgot rendeltem onnan, ebből mind minőségi kivéve 1-et. Szóval ajánlom.
2020. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Crazyről sokszor rendeltem már eddig sose volt bajom vele. Wildcat is jó.

Crazynél célszerű többekkel rendelni, mert ha eléred a fizetési határt, akkor ingyenes a szállítás, ami kb egy hét szokott lenni.

2020. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Crazy factory megbízható, bár a szállítás nem a leggyorsabb és nincs tracking opció, amit szerintem pedig előre fizetős bulinál kötelezővé kéne tenni.

Amúgy a minőség jó, de furán vannak néha befotózva a cuccok, csomószor nem akkora pl. mint ahogy a képen látszik. Ha van vásárlók által feltöltött kép az adott termékhez, akkor azt érdemes megnézni.

Ja és köves dolgokat onnan ne, azok nekem mindig nagyon hamar kipotyogtak, de a többi rendben van.

2020. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A szállítás annyira nem érdekel, csak a minősége fontos!😊
2020. júl. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!