Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mivel lehet lekötni 3...

SOS! Mivel lehet lekötni 3 óráig egy 9 éves lányt?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, mert itt több szülő van, vagy olyanok, akik értenek hozzá. Bocsássatok meg, ha nagyon hülyének tűnök, de nem szeretem a gyerekeket, és nem tudom, mi érdekli őket manapság.:D

Szóval ma kb. 5-től lepasszolnak nekem egy harmadikos kislányt, azzal számolok, hogy 8-ig a kijárási tilalom miatt. Én is introvertált vagyok, meg a kislány se beszédes, és nem tudom, hogy miről tudnék vele beszélni 3 órán keresztül. Ha meg csendben ülünk, az elég gáz. Persze megkérdezhetem miket szeret, de az ki van fújva 15 perc alatt. Mit javasoltok?

16/L


2021. jan. 22. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Azt javaslom, beszélj a szüleivel, mit szeret, miket csináljatok.

Ők ismerik a gyereküket, csak mondanak valamit :)

2021. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Unokaöcsém 9 éves szeret mesét nézni vagy valamit játszani gépen. Esetleg Unozni...de az ketten unalmas. Esetleg ha van valami társas amit tudtok ketten játszani az jó lehet.
2021. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Rakj be egy filmet és kész is, jó hosszút.
2021. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Mese film amit szeretne

Tablet pc

Esetleg ha van konzol

2021. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Színezők,rajzolás,kreatívoskodás...
2021. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
vagy süssetek valamit..abból haza is vihet:)
2021. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg megcsinálhatjátok a házi feladatait, mondjuk nagyon remélem, hogy egy 9 évesnek ez nem tart három óráig.
2021. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
93%
Én főznék valamit és őt is bevonnám a folyamatba. Legalább akkor nem csak ülünk.
2021. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Kézművesség, társasjáték, számítógép, bújócska, játszótér... Minden mehet ennek a korosztálynak, hisz értelmesek, ügyesek, tudnak olvasni, de még remélhetőleg nem csak a képernyő köti le őket. De az se a világvége, ha kicsit unatkoztok - nem harapnak a 9 évesek :) Próbáld végig vele, amiket te szerettél csinálni még 5-6 évvel ezelőtt, csak emlékszel valamire :)
2021. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Főzés, játszótér sajnos nem opció, de mindenkit felpontoztam. Jöhetnek még!
2021. jan. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!