Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet megkulonboztetni,...

Hogyan lehet megkulonboztetni, hogy egy 2,5 eves kisfiu dadaog vagy annyira gyorsan akar mondani, hogy dadogasnak hat?

Figyelt kérdés
sokszor 4-5 nekifutasbol sikerul kimondani a szot, de utana gyorsan jon a tobbi. nem beszel tul ertelmesen, tisztan.
2010. aug. 16. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ovódában már köteles vele foglalkoznia a logopédusnak vagy ha addig találtok valakit aki fogadja az is jó...


én igy nem tudom megitélni de elképzelhető ahogy leirod inkább dadogás mint hadarásról-szimplán gyors beszéd- van szó

2010. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barataink kisfia, kicsit kesobb kezdett beszelni, mert az edesanyja nem magyarul beszel vele, az apa igen, igy szamomra sem vilagos, hogy dadog vagy inkabb hadar? esetleg otlet, hol tudnek utana olvasni?
2010. aug. 16. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom sajnos .
2010. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sokszor előfordul, hogy annyira gyorsan akar mondani valamit, hogy nem jön ki...és csak "dadog" ez nem gond.
2010. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!