Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves gyerekes anyukák!...

4-5 éves gyerekes anyukák! Mennyit játszik el magában a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Kisfiam az utóbbi időben nem járt oviba, itthon van velem kisebb betegség miatt, egész nap csak velem akar játszani, magában szinte egyáltalán nincs el. Takarítást, főzést többnyire úgy tudom csak megoldani, ha addig mesét kapcsolok be neki. Emiatt persze rosszul érzem magam. Kisebb korában is igényelte a folytonos ottlétemet, csak akkor ez még természetesesnek tűnt és a délutáni alvása alatt mindent meg tudtam csinálni. Most már egyáltalán nem alszik délután. Hamarosan érkezik a tesó és nem fogok tudni csak vele foglalkozni egész nap. Elkényeztettem? Nálatok hogy működik?
2021. febr. 18. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nekem dettó ilyen a fiam, 4 éves múlt. Magában nagyon ritkán van el. Igényli h valaki folyton ott legyen vele, baba korától ez van. Főzni együtt szoktunk, ha nincs kedve akkor mese, bár az nálunk egész nap megy. Én nem érzem rosszul magam mert mesézik. Obi után dettó ez van, anya gyere játszani, alig élek, csinálnom kéne a házimunkát, főzni meló után, meg ugye a játék. Nehéz. Ilyenkor érzem h talán jó lenne neki egy tesó, de már nagyon nem akarok szülni. Valahogy csak túljutunk ezen is.
2021. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Obi =ovi
2021. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ovi (kortársak) hiánya ezen nagyon ront, az én fiamnál legalábbis meglátszik, ha sokáig nem megy, akkor hajlamos rajtam lógni. Annyit változtatnék, hogy ha házimunkázom, akkor a nem az nem, és nem mesenézéssel simítom el a problémát, hanem megérttetem vele, hogy dolgom van.
2021. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!