Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap egy 2 ev koruli kislany...

Holnap egy 2 ev koruli kislanyra! Kell ugyelejek. Reg nem maradtam magamra kisgyerekkel. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyi turelmem lesz hozza,mert nagyon nagyon mozgekony.Ugy tunik,hogy szimpatikusnak tart,de nem igazan tudom,hogy mit jatszak vele?Az anyukaja azt mondta,hogy ellesz a jatekaival,de biztosan nem "egesz nap"Olvashatok neki meset?Megerti?
2010. aug. 18. 19:32
 1/3 anonim válasza:
igaza van anyujának ellesz a játékaival és ő von bele majd téged hidd el.a mesére lehet h figyelni fog ha elég álmos sztem. ne izgulj én 11 évesen figyeltem rá ott ültem ő meg hurcolgatta oda a játékait.:)
2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zsiiiiiiir :D.
2010. aug. 18. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Rajzoljatok azt ilyen korban is szeretnek. A meseolvasás nem annyira de ha együtt nézitek a könyveket és elmondod mi van a képen azt jobban szeretik.

Ha minden húr szekad kapcsold be nei a tv-t valami minimaxra. Igaz biztos nem örül majd az anyukája de a sírástól jobb.Sóból és lisztből csinálj neki gyurmát amikorra jön.Azzal is gyurmázhatok.Adjál neki fazekat vagy műanyag edényt és fakanalt főzetek ele valamit a képzeletetekben..

2010. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!