Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Biatorbágy, Telki, Páty,...

Biatorbágy, Telki, Páty, Budajenő környékén hely, ahol lehetne egy kisebbet kirándulni 20 hónapossal? Tó vagy park vagy bármi, ahol el lehet tölteni egy délutánt egy ekkora gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk ismerősök ezen a környéken, de lesz arrafelé egy 5 perces dolgunk, és jó lenne több értelmet adni a délutánnak, ha már arra járunk
2021. márc. 31. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik hely màr eleve olyan alullakott, falus, hogy bàrhol.
2021. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biatorbágyon föl lehet menni a régi vasúti viaduktra, szerintem az nagy élmény egy gyereknek. Mikor legutóbb ott jártam, meg volt nyitva a híd a gyalogosforgalomnak és drótháló is volt a korláton, hogy gyerek se eshessen le.


Itt vannak képek:

[link]

2021. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Esetleg sétálhattok egyet a Pátyi pincehegyen, vagy a Csergezán kilátóhoz is felmehettek. Biatorbágy mellett, Sóskút felé is vannak szép kirándulóhelyek. Megnézhetitek esetleg Zsambekon a Romtemplomot, alatta van egy jó cukrászda.
2021. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én megnézném a helyetekben vagy Pátyon a fenyvest vagy Biatorbágyon a nyakaskőt mindkettő nagyon szép hely!
2021. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, Budajenőn van a magtárnál a kistó, vagy a szőlődombon, esetleg a hill-topon remekül lehet sétlni, a panoráma miatt nem panaszkodom.
2023. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!