Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Biatorbágyon a Premier Poutlet...

Biatorbágyon a Premier Poutletben vannak babaholmik is?

Figyelt kérdés
Még sose jártam ott, de ha nincs akkor nem megyek feleslegesen.
2017. júl. 12. 09:29
 1/9 A kérdező kommentje:
*Outletben
2017. júl. 12. 09:29
 2/9 anonim ***** válasza:
A múlt héten voltunk kint, nem is kerestük az tény, de 6,5 hónaposan eléggé fókuszálok mindenre ami babás dolog, szóval nem rémlik, hogy láttam volna.
2017. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, csak így is elég drága. Jobban jársz turikban.
2017. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért kellene, mert lehet pár óra múlva pozitívat tesztelek, vőlegényem fél 4 körül ér haza és gondoltam ha tényleg baba van, egy pár kiszoknival vagy ilyesmivel hoznám a tudtára. És csak ez van közel, Biatorbágyon más nagyon nincs, Pestre bemenni meg nem lesz időm. És holnapra halasztani sem tudom, mert tudja hogy ma tesztelek. :D Na mindegy, majd meglátjuk hány csík lesz és újra átgondolom. Esetleg valami ötletetek nincs, amivel kreatívan de rögtönözve hozhatnàm a tudtára ha baba lesz?
2017. júl. 12. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs egy tesco, auchan a közelben? Kis zoknit ott is kapsz.


Amúgy teríthetsz pl. 3 személyre. Vagy lerajzolhatod magatokat, akár pálcikabábukkal is. A pozitav tesztet is becsomagolhatod és felveheted a reakcióját.


A teszthez drukkolok

2017. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Ha még nem sok, lehet jobb lenne reggel tesztelned.
2017. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A rajz és a teszt becsomagolása jó ötlet, köszi :) Sajna a Tesco vagy Auchan se fér bele az időbe pedig jó lenne, de ritkán járnak a buszok. Már jó pár napja késik, de azért tartogatom a pisit és keveset ittam, minél koncentráltabb (tehát biztosabb) legyen. :D Tünetek is vannak, de annyiszor voltak már és mindig megjött végül... Szurkoljatok! Köszi!
2017. júl. 12. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Van GAP (ha még nyitva van) meg Benetton, ahol vannak gyerekruhák. De hogy pont zoknit kapsz -e ott? Az outlet mindig lutri, abból kell válogatni, ami van, túl nagy elvárással nem szabad menni. Ja és a Tom Tailornál is vannak gyerekruhák leghátul, az üzlet végén.
2017. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív :(
2017. júl. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!