Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lakásban hogy csináltok...

Lakásban hogy csináltok tojáskeresést?

Figyelt kérdés
Ahol nincs kert.
2021. márc. 31. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk még nem aktuális, mert még kicsi a fiam ehhez, de én eldugnám a lakás különböző pontjaira, pl a szekrénybe, kádba, párna alá, stb. Esetleg kincses térképet is készíthetsz nekik hozzá.
2021. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Simán dugd el olyan helyekre, amit elér. Nekem mindig lakásban volt. Kanapé mögött, ágy alatt, alsó polcokon, szobanövényekbe voltak mindig rejtve.


30 vagyok és anyukám el tuti fog nekem rejteni csokit, ha megyünk, csak már a felső polcokat használja, hogy székre kelljen másznom. XD Sőt, én is vettem egy csomag lidt nyuszit, elrejtem a párom székrényében, a fogmosópoharában, olyan helyeken, ahol belebotlik.

2021. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Lenne a szoba közepén egy egy kis kitalálóssal, a megoldás, a következő tojás helye lenne, és így tovább. Nekem így adták egyik évben anno a karácsonyi ajándékaim a szüleim.
2021. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Elég gagyi, hogy nem a természetben csinálod ezt, hanem panelban. Park sincs?
2021. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Tudtam, hogy valaki be fog ugatni a rózsadombról :D tudom, szerinted annak nem kellett volna gyereket vállalnia, akinek nincs kertes családi háza, mert a gyerek csakis lelki sérült lehet, ha ez nem adatik meg neki, de szerencsére nem mindenki gondolkodik úgy, mint te.
2021. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a játékai közé dugtuk el a játékos dobozába.
2021. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, képzeld nekem megfordult a fejemben, hogy a parkba rejtjük el, de aztán elvetettem ezt az ötletet. Mégis hogyan kiviteleztük volna? Vki kisétál a parkba, eldugja itt-ott, aztán utána megyünk ki a gyerekkel? Ja, addig más gyerekek meg a kutyák biztos megtalálták volna. 😆
2021. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha kint csinálnám. Eldugdosom különböző rejtekhelyekre. Mi ebben a nehézség?
2021. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz időt mond a hétvégére, zuhogó esőben keresgéljék a gyerekkel a tojásokat? Vagy ha más hamarabb megtalálja, verje ki a kezéből, hogy "bocsi, az a miénk"?
2021. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám, hogy adok neki egy papírt, amin áll az első rejtekhely megfejtése, csak mondókával. Gyermek korának megfelelő szöveggel.

Pl

Hűtő : Hideg van és sötét, de ha benézel meglátod a fényt. Anyu innen finomat csinál , a tartómban meglepetés vár. (Csak valami jobbat)

És a tojáshoz kötözve lenne a következő tojás mondóka rejtekhelye.


Hogy ne legyen sok tojás, de sok móka kell, akkor lehetne: tojás -cetli - cetli - tojás ...stb.

A gyerekeknek a felfedezés és a rátalálás hatalmas önbizalmat és örömöt ad, és még jót is lehet vele szórakozni nekünk is.


Hú, Remélem érthető 😄

2021. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!