Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Húsvétkor tojáskeresés lesz...

Húsvétkor tojáskeresés lesz az udvaron a bölcsibe,3csokitojást kell vinnie mindenkinek, elég vegyes a csoport, ti milyen értékben vennétek csokitojást?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó a kisfiam ès mèg csak most kezdte a bölcsit. Nem hiszem,hogy sok tojást sikerül majd gyűjtenie,ha egyáltalán gyűjt. Èn úgy gondoltam minősègit viszek,amilyet èn is adnèk az enyèmnek,de ma az öltözőben 2anyuka azt beszèlte,hogy ők nem fognak drágábbat vinni,mert mi lesz ha az ő gyerekük valami gagyi ètbevonómasszás50forintosat kap hellyette. Ti milyet vennètek a helyembe?
2015. márc. 19. 14:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*helyette
2015. márc. 19. 14:19
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vennék gagyit! 3 finomabb, minőségibb tojásba nem fogok anyagilag tönkremenni.

Ha ez amúgy ekkora gond ott egyes szülőknek, miért nem mondjátok az óvónőknek, hogy dobjátok össze rá a pénzt, és vegyenek minden gyereknek ugyanolyan tojást?

2015. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én minden hasonló alkalomkor olyan ételt viszek az oviba, amit az én gyerekemnek is szívesen adnék.
2015. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Én magamat minősíteném, ha szart vinnék.

Most az Auchanban 170 Ft darabja a Kinder tojásnak.

Nem vágna földhöz az a 510 Ft...

2015. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

"ma az öltözőben 2anyuka azt beszèlte,hogy ők nem fognak drágábbat vinni,mert mi lesz ha az ő gyerekük valami gagyi ètbevonómasszás50forintosat kap hellyette"


Jézusom. Hogy lehet vki ennyire irigy? Persze ha nincs rá keret, megértem, de nehogymár valakit 500 forint vágjon földhöz...


Olyat vinnék, amit szívesen adnék a saját gyerekemnek. Ha meg étbevonómasszát kap helyette, hát ez van, otthon kapna finomat és ennyi.

2015. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Èn is maradok az eredeti gondolatomnál ès "normálisat" veszek. Legfeljebb viszek magammal a saját gyerekemnek is,hogy ha nem olyan márkájút gyűjtene amilyet szeret akkor ne legyen gond belőle. Mondjuk ez a versengès rèsze nem igazán tetszik mert ha az egyik gyűjt 5öt a másik meg 1et... Azt nem egyszerű elmagyarázni egy kètèvesnek..
2015. márc. 19. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Gratula a két anyukának! Logikából 1-es.


Nem a legdrágábbat, de valódi csokitojást vinnék.

2015. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a végén szétosztják amit egy kosárba gyűjtöttek a gyerekek nem?? Ha tényleg versenyeztetik őket, azt nem tartom helyesnek.

Én mindenképp minőségi csokit vennék, olyat adok a másénak is, amit a sajátomnak is szívesen adok. De meglehetne beszélni a gondozónőkkel, hogy szedjenek be a szülőktől 500 ft-ot , és kapjanak egyformát.

2015. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Én is olyat vennék, amit a saját gyerekemnek is adnék, bár mi is nyertünk már tombolán láb nélküli babát.

De a viták elkerülése végett, nálunk a SZMK veszi meg, és akkor a gyerekek között sincs vita, hogy kinek milyen.

2015. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez tényleg óriási probléma kérdező, ezért kérdést kiírni :DDD


3 csokitojáson problémázni...uhh remélem én is ennyire rá fogok érni pár hónap múlva, ha anyuka leszek.


Istenem, hát leveszel a boltban 3 általad/a gyereked által finomnak vélt tojást, kifizeted, beviszed a bölcsibe, a játék szervezése meg az bölcsis dolgozók gondja, bízd rájuk. Nem fog csoki nélkül maradni a gyerekd:) Ha meg attól rettegsz olyan betegesen, h van élelmes gyerek, aki 5-öt gyűjt, a másik egyet, hát van ilyen, az életben is az élelmesebb boldogul jobban, akkor vegyél neki otthonra is.


Mi a probléma?:DD

2015. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!