Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiúnak vennétek...

4 éves kisfiúnak vennétek műanyag kerti házikót? Vagy kisebb gyerekeknek való?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az oviban a 4 évesek tök jól eljátszanak benne. (Óvónő vagyok)
2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Bizony, az óvodában nagyon szeretnek a kis házakban játszani. Igaz, ott nem egyedül vannak .
2021. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányom most 3 és fél éves,kb most kezdi igazán használni a benti sátrát, eddig szinte soha nem ment be játszani 😀 úgyhogy szerintem nem késő egy 4 éves fiúnak sem.
2021. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11 éves a nővére. Sok mindent örökölt tőle, trambulint, csúszdát. Ilyen nem volt a lányunknak. Csak nem tudtam elődönteni, hogy érdemes még venni neki.
2021. ápr. 4. 20:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Sátor van nekünk is, az is a lányomé volt.
2021. ápr. 4. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha megteheted, vegyél!

Az unokáim 7-8 évesen is használták (igaz, hogy akkor inkább csak felmásztak a tetejére és lecsúsztak róla). Sokat kibírt, szerették.

2021. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Másfél évesen is kihasznalja. Ki be pakol beül jatszani, nyitja csukja az ajtot, ablakokat, rendezkedik benne.
2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. ápr. 4. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A méretre figyelj, hogy milyet veszel! Tavaly még befért állva a lányom (most 5), idén már csak görnyedve. Játszani viszont szeret még vele, de a 2 éves öccsének jobban való magasságban.
2021. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!