Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Balkezes anyuk, első gyermeket...

Balkezes anyuk, első gyermeketek is balos lett?

Figyelt kérdés

Nálunk a családban csak én vagyok balos, de nagyon örülnék, ha a babám is ilyen kis kétbalkezes lenne.

Veletek hogy volt?


2010. aug. 20. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Örülnél,ha a gyereked kétbalkezes,azaz ügyetlen lenne?!De amúgy meg nem mindegy,hogy milyen kezes?Nem külömb egyik se a másiknál!
2010. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk senki sem balkezes én mégis az lettem.
2010. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%

Ja, nálunk se volt senki se balos, én mégis az lettem.

Vlagyimir Iljics Lenin.

2010. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
nálunk sincs balos és a lányom az lett.
2010. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
A családban csak anyám volt balkezes, én örököltem tőle.
2010. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Elsőnek! Én se vagyok béna, és egyik sem különb, mint a másik, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést! Mért kell támadni, nem értem!
2010. aug. 20. 17:34
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, ilyen hozzászólásokra voltam kíváncsi.
2010. aug. 20. 17:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi mindketten balkezesek vagyunk a férjemmel és úgy néz ki a lánykánk is az lesz.:-) Én nagyon örülök neki, a balkezesek sokkal kreatívabbak, művészibb hajlamúak, mint a jobbkezesek.Viszont azt utálom hogy állandóan rácsodálkoznak arra hogy ha valaki balkezes,mintha valami ufo lenne.
2010. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem ikertesóm van,és csak mi voltunk balosok a családban.Véletlenül a férjem is balkezes,és eddig nagyon úgy tűnik hogy a kétéves fiúnk is az.Kiváncsi vagyok a kistesóra?!27h.kismama
2010. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A nővérem és a sógorom balkezes, mind a három gyerekük jobbkezes. Én balos vagyok, a férjem jobbos, a nagy jobbkezes, a kicsi talán balos lesz. Egyébként én is örülnék neki, ha balos lenne a kicsi.
2010. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!