Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek mennyi idős...

Gyermeketek mennyi idős korától nem alszik rácsos ágyban, és milyen az ideális "első gyerekágy"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 évesek voltak, és sima Gabi heverőt kaptak. Majd ha nagyobbak lesznek kapnak normális ágyat matraccal.
2011. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem is kb 2 évesek voltak amikor leszedtük a rácsokat bár az átalakítható ágy volt, a nagy elmúlt négy mikor kapott rendes nagy ifjúsági ágyat de neki a mai napig van rajta leesésgátló pedig nemsokára 5 lesz, mert annyira forog éjszaka hogy percenként leesne. Nem tudom mikor fogja érezni a dolgokat és mikor nem pörög mint egy ringlispil.

A kicsi 3 éves múlt de neki is van az oldalán leesésgátló, ő is a pörgős típus.

2011. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 15 hónaposan vettük le a rácsokat, először csak próbaképp, mert annyira utálta a rácsos ágyat, állandóan ki akart mászni belőle, sírt, és nyujtotta a kezét kifelé. Két rácsot akartunk kivenni, de nem volt kivehető, és nem akartuk elfűrészelni azt a két rácsot, ezért inkább levettük az összeset, (átalakítható volt leesésgátlós ággyá).


Most 2 éves. Azóta nyugodtan alszik benne. :) Ha akar leszáll, ha nem akar nem száll le róla.

2011. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, 22 hónapos volt akkor. Nagyon meg vagyok vele elégedve.


[link]

2011. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem sz@roztam, 20 hónapos volt, amikor vettünk neki egy sima, 200x90-es fenyő ágykeretet, és matracot.

Ezt nyűheti a végtelenségig.

Igazándiból attól borult el az agyam, hogy folyton keresztbe fordult a rácsos ágyban (140x70), beakadt keze-lába, hiába volt fejvédő már körben az egész ágyban.

Hát most aztán aludhat akár fejtetőn is, úgy is bőven elfér a maga 84 centijével. :-)


Ja, és persze körben leesésgátlós, csak elöl középen nem, hogy közlekedni tudjon.

Mi sima fenyőbútorboltban vettük, volt többféle is, de ezen éreztem nagyobb biztonságban (erről is leesett már kétszer álmában, de hát ez van).

2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!